המלצות של לקוחות על אקיופוז

בתחום שלנו הדבר שחשוב לנו יותר מכול הוא בקרת מלאי מדויקת. חיפשנו עמדת מכירה שתיתן לנו מענה לצורך שלנו גם מבחינת ההתנהלות מול הלקוחות וגם מבחינת ניהול המלאים שלנו. מבין כל המערכות שבחנו אקיופוז הייתה זו שנתנה מענה מושלם לצרכים שלנו ללא תוספות מיוחדות ויחד עם זאת קלה ונוחה לתפעול. עמדת המכירה של אקיופוז הפכה להיות חלק בלתי נפרד מהצוות שלנו.וירג'יניה סאוסי
סמנכ"לית תפעול ומכירות, סוקרס ניו – אורלינס, לוס אנג'לס.
לקוחה משנת 2009
סוג עסק: בוטיק מתוקים, דלפק מכירות.
מספר עמדות מכירה: 6 עמדות סה"כ ב 4 סניפים.
על מנת שעסק יצליח חשוב לבצע החלטות נכונות. אחת ההחלטות הנכונות שביצענו בעסק שלנו ושעזרו לנו בתחילת דרכנו הייתה עמדת המכירה של אקיופוז. לנו כעסק חדש היו חששות רבות וצוות התמיכה המעולה של אקיופוז ליווה אותנו צעד אחר צעד גם כאשר השאלות והבעיות שלנו היו שטותיות וגם כאשר היו מורכבות. דיויד בגס,
בעלים, "תרפיה על גלגלים" – איי ונקובר , קולומביה הבריטית
לקוח משנת: 2004
סוג עסק: חנות אופניים
מספר עמדות מכירה: 2
העסק שלנו ותיק מאוד, בשנת 2007 חיפשנו פיתרון שיענה לנו על צורכי ניהול החשבונות. רוב הפתרונות היו די מסורבלים והעלויות שלהם גבוהות מאוד חלקם עברו את רף ה 100 אלף דולר. לאחר שנאלצנו להמתין מספר שנים וויתור על משימות בהנהלת חשבונות, ההתקשרות עם אקיופוז התבררו כרווחיות ביותר. החזרנו את ההשקעה שלנו תוך פחות משנה עם הפתרון של אקיופוז QuickBooks שהתגלה כמשתלם ביותר.קארין הולצמן,
בעלים, הנסיך מישל – כרמים ויקב.
– שארלוטסוויל וירג'יניה.
לקוחה משנת: 2007
סוג עסק: כרמים, יקב
מספר עמדות מכירה: 3
יש לי אהבה מיוחדת לעמדות המכירה של אקיופוז מסיבות רבות, אחת מהן היא היכולת לבצע מעקב מדויק על העסק שלי. מגוון הנתונים, הדוחות והחתכים שאני מפיק בלחיצת כפתור חוסכים לי הרבה מאוד זמן במיוחד שאני כל כך עסוק בניהול העסק שלי, בדרך זו אני תמיד עם היד על הדופק וכמעט ללא מאמץ.גון וודינג,
מייסד, פאנאוטיקל – פוקסבורו, במסצ'וסטס
לקוח משנת: 2009
Business Type: Retail Store
מספר עמדות מכירה: 1

מעקב מלאים ב QuickBooks

חיפשנו פתרון לשיתוף בין עמדת מכירה לתוכנת QuickBooks, שתתן מענה על ניהול מלאי, עדכון פריטים ומחירים. עמדצת מכירה של אקיופוז ענתה על הציפיות הרבה מעבר לנדרש, למעשה זה הפיתרון המושלם והיחידי שמכסה אותנו מכל עבר, גם מבחינת העבודה השוטפת וגם מבחינת תמיכה ושירות מעולים.

user rate accupos 5 stars

מוצרי סחר אטלנטי

שירות לקוחות והטמעת עמדות מכירה

ממשק עם תוכנות חיצוניות לא תמיד פועל בצורה חלקה, אך השילוב עם תוכנת QuickBook היא מושלמת. קל ללמידה ופשוט להסברה, כל אחד ואחד מהעובדים שלנו התמקצע בצורה מושלמת. יתרה מכך, שירות הלקוחות והתמיכה המקצועית ליוותה אותנו בכל שלב אפילו כאשר היו בעיות, אני יכול לומר בלב שלם כי עמדות המכירה של אקיופוז הן מושלמות.

user rate accupos 5 stars

סופר ארוחות בוקר

עמדות מכירה והנהלת חשבונות

אחת העכבות הרציניות שלי היא ניהול ומעקב אחרי המלאי. עמדת המכירה של אקיופוז למעשה עשתה את ההבדל הגדול. שעות אין סופיות של בקרה וספירות מלאי הגיעו לסיומן בזכות אקיופוז. בנוסף כל ההתנהלות מול כרטיסי אשראי הפכה להיות קלה יותר.

user rate accupos 5 stars

דל ואל, אספקת מוצרי כדרות

הכי פשוט, הכי קל – ללמד עמדת מכירה

כאשר יש לך צוות נאמן אך עם ידע במחשוב נמוך כמו אצלנו לדוגמה שאנו מעסיקים פנסיונרים, אנו די מוגבלים מבחינת הטכנולוגיה. המעבר מקופה רושמת ישנה לקופה ממוחשבת העלה שאלות וחששות רבות אולם עמדות המכירה של אקיופוז הוגדרו בצורה כזו שיתאימו בדיוק לדרישות ולצרכים של העובדים. אנחנו ממליצים לכל בעלי העסקים שמעסיקים את בני הגיל השלישי לעבוד עם אקיופוז.

user rate accupos 5 stars

סופר מרקט החווה של מנסון

הכי פשוט, הכי קל – להתקין עמדת מכירה

אם הייתם אומרים לי לפני 7-8 שנים שיהיה עלי להתקין עמדות מכירה הייתי בוודאי צוחק עליכם. אני לא איש טכני ובטח לא מבין גדול במחשבים. ההתקנה ארכה זמן קצר מאוד וכך גם ההטמעה של QuickBooks במערכת. והיום אני יכול לומר כי התקנה והגדרה מתבצעת בקלות מצחיקה.

user rate accupos 5 stars

תעשיות בויד גאריסון

עסקאות אשראי מהירות והיסטורית לקוחות

manage from anywhere

מושלם! כבר שכחנו את השעות הרבות שבזבזנו על הנהלת חשבונות, היום אקיופוז בלחיצת כפתור אחת מעבירה את הנתונים למקומם. קיבלנו שעות רבות של חיסכון או נכון יותר לומר שעות עבודה רבות נוספות התפנו לנו. לצורך השוואה, היום עם חיבור אינטרנט מהיר ומחשב PC שעות העבודה הרבות הצטמצמו ל 3 שניות בלבד.

user rate accupos 5 stars

ל.ס. – מרקט לגינון

הכי פשוט, הכי קל – ללמוד עמדת מכירה

אנחנו משתמשים בעמדת מכירה של אקיופוז כבר כמה שנים. הערך הגבוה ביותר של העמדה בא לידי ביטוי בקלות, בנוחות ובפשטות של השימוש והשילוב עם תוכנת ניהול חשבונות חיצונית.

user rate accupos 5 stars

ביטוי פנים

תמיכה טכנית בעמדות מכירה

ברגע שלמדנו איך להשתמש בעמדת המכירה חיינו השתנו מקצה לקצה. אני לא איש מחשבים והתמיכה המצוינת ליוותה אותי לאורך כל הדרך בנעימות וסבלנות רבה.

user rate accupos 5 stars

עולם החיות

שירות לקוחות וקלות שימוש בעמדות מכירה

התוכנה עצמה מאוד קלה לשימוש, יחד עם זאת גם אם יש בעיה או תקלה השירות והתמיכה כל כך טובים ואישיים והם ממש נותנים לכם הרגשה ביתית.

user rate accupos 5 stars

סופר ארה"ב, 115.

למה אקיופוז כל כך אהובה על כולם?