הגיע הזמן לרענן את ענף הקמעונות.

ניהול חשבונות מלא, שליטה מרחוק, ניהל העובדים, הספרים ועוד נתונים בלחיצת כפתור אחת. הכירו את אקיופוז לענף הקמעונות.

גמישות מושלמת

הלקוחות היום הם לא מה שהיו פעם, מהירות, שירות ותמיכה הם היסודות ללקוח מרוצה. אם יודעים לספק את היסודות האלו סביר להניח כי הלקוח ימשיך לקנות אצלנו. השוק הקמעונאי של היום הפך להיות מהיר מאי פעם. אנחנו פיתחנו עמדות מכירה קמעוניות במיוחד עבור זה, למעשה אנחנו מכתיבים את קצב השוק ולא נשרכים אחריו.

manage from anywhere

ניהול מכל מקום ובכל זמן

אקיופוז נותנת מענה לצורך בסיסי של כל בעל עסק והוא שליטה ובקרה על המתרחש. בזכות היכולת להתחבר למערכות מכל מקום אתם יכולים להיות יותר רגועים. על ידי הזנת סיסמה אחת כל נתוני המכירות, ניהול שעות העבודה וכל דוח שרק תרצו יהיו בהישג ידיכם.

Seamless Stock Management

ניהול מלאי ברגע

שילבנו במערכות שלנו את אקיוקאונט – תוסף ייחודי שנותן מענה מושלם לניהול ובקרה על מלאי העסק. השילוב עם Quickbooks ו Sage מאפשרים לבחון את המשלוחים, הזנתם למלאי ועדכון הנהלת החשבונות בזמן אמת וכל זאת אם תרצו על ידי מכשיר נייד אחד.

restaurant-icon3

אנחנו מתאימים לכול חומרה ומכשיר

אתם בטח מכירים את התופעה שהחלפת תוכנת קופה לעסק כרוכה בהחלפת הקופה עצמה, הדבר מייקר ומסרבל את העסקה כולה. אנחנו באקיופוז מייעלים את העניינים ולכן אנחנו יכולים לומר בלב שלם כי התוכנה שלנו מתאימה לכול סוגי החומרה שקיימים בשוק. כך שאיתנו בעצם אתם חוסכים הוצאות ועלויות מיותרות.

אחד מכלי העבודה החזקים ביותר היא אקיופוז. הדבר בא לידי ביטוי במיוחד אם משלבים את Sage או Quickbooks. הסנכרון המושלם של המידע חוסך לי עלויות רבות וזמן רב כאשר אני צריך להגיש את הנתונים לרשויות המס. רון וורד,
אזור המפרץ, סאן פרנסיסקו

הנהלת חשבונות בחצי זמן

כמה פעמים אמרתם לעצמכם "לו רק הייתה לי שעה נוספת אחת ביממה…" לרובנו יש חוסר משמעותי בשעות עבודה, אך עם אקיופוז אתם יכולים להרוויח את השעה הזו מחדש בכך שפעולות מתבצעות בחצי זמן מאשר אצל אחרים.

תנו לנו לחשב במקומכם

לפעמים זה יראה לכם מוזר, אבל כשעובדים עם אקיופוז הכול הופך להיות קל יותר, מהיר יותר ואפילו יתפנה לכם זמן שבו תוכלו לעשות יותר. עמדת המכירה מתקשרת באופן שקוף לחלוטין עם הנהלת החשבונות שלכם. כל פריט או פעולה נשלחת אל המערכת בצורה אוטומטית ואלחוטית כך ששעות רבות נחסכות ומתפנות עבורכם לצרכים אחרים. אנחנו מדורגים כבר שנה שביעית במקום הראשון על ידי משתמשי קוויקבוק. הגאווה שלנו היא היכולת לחסוך זמן על ידי המיזוג עם תוכנות הנהלת חשבונות קיימות.
סרטון התממשקות למערכות שונות
image-circular
Retail POS Demo Video

עמדת מכירה קמעונית בכך ידכם

אין טוב יותר מעסק שמתפתח וגודל, אנחנו יודעים לגדול יחד אתכם. גם בפרטים הקטנים יש לנו את הכלים לחסוך לכם זמן, הוצאות ועלויות מיותרות, כך לדוגמה הכשרת עובדים חדשים. ברשתות קמעוניות לא אחת יש תחלופה רבה של עובדים ואנחנו הבנו שיש צורך בעמדת מכירה שקל מאוד ללמוד ולהבין איך להשתמש בה. עמדת מכירה קמעונית של אקיופוז היא בדיוק זו, פשוטה, קלה ונוחה. כל אחד בדקות ספורות יכול ללמוד להשתמש בה.
סרטון עמדת מכירה קמעונית

מערכת ניהול זמן

ברשתות קמעוניות יש לרוב יותר מעובד אחד ויש חשיבות רבה לבקרה על שעות העבודה שלו. התוספת שלנו לעמדת המכירה אקיושיפט מאפשרת לכם לנהל צוות עובדים קטן וגדול כאחד ללא בעיות וללא תקלות. דיווח שעות העבודה ישירות מעמדת המכירה יהיו מהירות ומדויקות מאי פעם רק בזכות אקיושיפט, הפקת דוח שעות עבודה בשניות תאפשר לכם לחשב משכורות מדויקות, וכפי שאתם יודעים כאשר יש דיוק יש הצלחה.
image-circular
image-circular

תכירו את היהלום שבכתר שלכם

עסק מצליח מבוסס על היכרות מעמיקה עם כל המרכיבים שלו. היכרות עם אותם מרכיבים מחייבת בעל עסק חכם, עם אקיופוז אתם תהיו חכמים עוד יותר. הפקת דוחות מדויקים ומדוקדקים יתנו לכם את תמונת המצב האמיתית על העסק שלכם. אתם תלמדו להכיר את המוצר הנמכר עוד לפני שהנחתם אותו על המדף שלכם. בעזרת אקיופוז תבחרו בהחלטות נכונות יותר וכך העסק שלכם ישגשג יותר.

בוא תבחר את עמדת המכירה שלך

לשיחה עם יועץ מומחה חייג 1-800-80-96-96או…

בקש הצעת מחיר נסה בעצמך ללא התחייבות

למכור מכל מקום ובכול מקום

ממש לא משנה איזה עסק יש לכם, חנות למוצרי בנייה, בוטיק אופנה או מסעדה. כל הפעולות שתבצעו מעובדות בצורה חלקה ללא בעיות ובשקיפות מלאה מול המערכת הראשית שלכם. אפילו תוך כדי נסיעה תוכלו למכור, לעדכן מלאי, לנהל את שעות העבודה ואפילו להפיק דוחות מושלמים. מכשירים מבוססי אנדרואיד מאפשרים לכם להתנהל בביטחון, בגמישות וביעילות מכל מקום.
image-circular
image-circular

שירות עטור פרסים

הגאווה הגדולה שלנו היא למעשה אתם הלקוחות שלנו, ויעידו על כך 2 עשורים שלמים של עשייה, חדשנות והתחדשות תמידית. אצלנו המשפט "ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו" אינו עוד משפט עקר, שמנו מול עינינו אתכם וזו הסיבה שבגינה השירות שלנו חובק אתכם לפני, אחרי ובזמן המכירה.

ביטחון אמיתי בהתנהלות עם כרטיסי אשראי

הדרך הנוחה והקלה ביותר כיום לקבל תשלום הינו על ידי סליקת כרטיסי אשראי. הסליקה כיום קלה מאין כמוה ויחד עם זאת הסיכון גדל וגבר. אנחנו הבנו את זה כבר מההתחלה ולכן אקיופוז הינה תוכנה בעלת תאימות מלאה ל PCI, שמנו לנו לדגש לאפשר לכלל בעלי העסקים לעבוד עם כרטיסי אשראי בנוחות וביטחון מרביים. העבודה מול ספק האשראי לא הייתה קלה ובטוחה מעולם כפי שהיא כיום אצלנו.
Award winning service

תמיכה ללא גבולות, מתי שאתם צריכים ואיפה שאתם צריכים

אנחנו יודעים שההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו, זו הסיבה ששמנו לנו למטרה לעזור לכם להצליח בכל דרך אפשרית. אנחנו כאן עם צוות מומחים מקצועיים בכל זמן שתצטרך אותנו.

1am struggles? No problem

איתכם ובשבילכם 24/7

את העסק שלכם אנחנו מכירים היטב ויודעים שהוא אינו עובד לפי שעות פתיחה וסגירה קבועות וגם אנחנו לא ולכן צוות מיומן עומד לרשותכם וממתין לתת לכם מענה לכל שאלה, בעיה או תקלה אפילו אם זה שנייה לפני כניסת השבת. אצלנו אתם מכוסים!

Ranked the best, by the best

מדורגים ראשונים, על ידי הראשונים

שנה שביעית ברציפות אינה דבר שיש להקל בו ראש. כאשר אתם עובדים עם אקיופוז אתם עובדים עם הטוב ביותר שיש, והיד עוד נטויה. אנחנו תמיד דואגים קודם כול לכם הלקוחות להיות עם המוצר הטוב והמתקדם ביותר. וכמובן שמבחינת שירות ותמיכה אתם יכולים להיות רגועים ביותר.

Ready to grow with you

אתך, בשבילך ולאורך כול הדרך

כאשר עסק מצליח מן הטבע שהוא גם גודל. גדילת עסק בניהול לא נכון יכולה לגרום לתוצאה הפוכה, כלומר לירידה במכירות מכיוון שלא תמיד יודעים איך להתמודד עם עסק שגדל. אנחנו מבינים את הרגישות וגדלים יחד אתכם. ליווי צמוד ותמיכת מומחים מסביב לשעון יעזרו לכן לגדול בצורה נכונה ויציבה.

המשך לאפשרויות תמחור

 

התמיכה שלנו, הביטחון שלך

המומחים שלנו עומדים לרשותכם בכל עת
התקשרו אלינו בכל שאלה או בעיה 1-800-80-96-96
from $29
team
 

עסקת חבילה לעסקים חדשים

בנו לעצמכם חבילה פשוטה, בטוחה ומוכנה לשימוש תוך דקות ספורות.

 

החבילה כוללת:

icon-number1 תוכנת אקיופוז עצמאית לתחנה אחת – שווי 750$
icon-number2 PC מסך מגע שהוא מחשב הכול כלול – שווי 1400$
icon-number3 מגירת כספים לעבודה מאומצת
icon-number4 מדפסת תרמית
icon-number5 קורא כרטיסים מגנטים
לרכישת החבילה
from-29-month
 

עסקת חבילה מושלמת – דלוקס

בנו לעצמכם עמדת מכירה מושלמת שכוללת את כל ציוד הקצה הנדרש. מוכנה לעבודה תוך דקות ספורות. החבילה כוללת תוסף ניידות ואקיולינק.

 

החבילה כוללת:

icon-number1 תוכנת אקיופוז עצמאית לתחנה אחת – שווי 750$
icon-number2 PC מסך מגע שהוא מחשב הכול כלול – שווי 1400$
icon-number3 מגירת כספים לעבודה מאומצת
icon-number4 מדפסת תרמית
icon-number5 קורא כרטיסים מגנטים
icon-number6 סורק ברקוד EVO 2D
icon-number7 מסך לקוח / חתימה
icon-number8 מתאם אקיולינק להנהלת חשבונות
icon-number9 אקיוקאונט למובייל
לרכישת החבילה
 

תוספות שניתן להוסיף בכל עת

זמין להוספה כתוספות עצמאיות או כחבילת תוספות מושלמת

סורקי ברקוד

סורק לייזר

$175

חיבור USB מהיר | מתאים לעבודה מאומצת | כולל מעמד | כאשר הסורק מותקן במעמד ניתן להשתמש ללא מגע ידיים

סורק אלחוטי בלוטות / אנדרואיד

$195

עובד עם מכשירי אנדרואיד | טווח לייזר 10 מטר | מתאים לעבודה מאומצת | כולל מעמד | כאשר הסורק מותקן במעמד ניתן להשתמש ללא מגע ידיים

סורק EVO 2D

$235

מותאם לסריקת קוד QR ולמכשירים סלולריים | חיבור USB מהיר | מתאים לעבודה מאומצת | כולל מעמד | כאשר הסורק מותקן במעמד ניתן להשתמש ללא מגע ידיים

סורק רב כיווני 20

$300

סורק מכול זווית | חיבור USB מהיר | מתאים לעבודה מאומצת | כולל מעמד | כאשר הסורק מותקן במעמד ניתן להשתמש ללא מגע ידיים

סורק לייזר אלחוטי

$300

מתאים לשימוש עם מחשבי PC | טווח סריקה 91 מטר | מתאים לעבודה מאומצת | כולל מעמד | כאשר הסורק מותקן במעמד ניתן להשתמש ללא מגע ידיים

סורק רב כיווני משולב משקל

$2300 (דגם lb )

$2800 (דגם kg )

עיצוב להתקנה מובנית בדלפק המכירה | טווח שקילה 0.004 עד 14 ק"ג | מתאים לעבודה מאומצת
 

מסך תצוגת לקוח

דוגמה נוספת לעובדה שאקיופוז מיעלת את תהליך העסקה תוכלו להפוך את החתימה והדפסת חשבוניות לנחלת העבר. מסך מגע מתקדם מאפשר ללקוחות שלכם לחתום ישירות על הצג בעסקאות אשראי ואף לקבל בדוא"ל את החשבונית.

Customer-facing Display Module
AccuLINK Accounting Adapter

אקיולינק מתאם להנהלת חשבונות

אם אתם משתמשים בתוכנת Sage או Quickbooks לניהול חשבונות אז בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. תוכנת אקיולינק תואמת את הגרסאות העדכניות ביותר ובכך מאפשרת ניהול מלאים והתחברות קלה ופשוטה לתוכנת ניהול החשבונות שלכם.

הניידות של אקיופוז

קחו איתכם לכל מקום ובכול זמן את עמדת המכירה שלכם. המערכת הניידת שלנו מבצעת בדיוק את אותן פעולות כמו עמדת מכירה רגילה. בעזרת העמדה הניידת תוכלו להקל על עומסי מכירה, לקצר תורים ולהגיע לכול מקום, בכול זמן.

AccuPOS Mobile

השתמשו באקיופוז על חומרה קיימת

יש לכם כבר ציוד? לא תצטרכו להחליף שום דבר, התוכנה המושלמת שלנו יודעת לעבוד עם כל ציוד קיים. צלצלו אלינו לקבלת פרטים על חבילת תוכנה משתלמת. צלצלו לפרטים: 1-800-80-96-96

עמדה אחת $795

2 עמדות: $1345

3 עמדות: $1795

4 עמדות: $2195

אם יש לכם 5 עמדות ויותר צלצלו 1-800-80-96-96

תוכנת אקיולינק עבור QuickBooks או Sage: 500$

( תוכנות אקיושיפט ואקיוקאונט נמכרות בנפרד)

ציוד נלווה נוסף וחומרים מתכלים

הוסיפו לחבילה ציוד נלווה בכל עת, בעת הרכישה או בהמשך לפי הצורך. אנו מספקים מסכי מגע, סורקים, מדפסות, משקלים ועוד.

ראה עוד מוצרים שאנו מספקים