רוצים לדעת יותר על אקיופוז?, הגעתם למקום הנכון!

אקיופוז היא התוכנה המובילה לעמדת מכירה אך מאחורי התוכנה יש אנשים שפיתחו אותה ומלווים אתכם לאורך כל הדרך. בואו ותכירו אותנו קצת יותר ותראו שיש לכם על מי לסמוך.

ידעתם שאנחנו עמדת המכירה החכמה והמתקדמת ביותר?

אנחנו באקיופוז דואגים להיות תמיד צעד אחד קדימה עבורכם כי אנחנו מבינים שבדומה לטכנולוגיה והקדמה גם הלקוחות שלכם משתנים.

אקיופוז יצאה לאוויר העולם בשנת 1996מתוך הבנה שיש לבעלי העסקים השונים צרכים שעמדות מכירה אחרות פשוט לא מספקות אותו. ספקי התוכנה נתנו מענה לעסקים בתעשייה, המענה היה מורכב, מסובך, יקר מאוד ולרוב ממוקד מטרה. אף אחד לא חשב על אותם בעלי עסקים שצריכים פתרון פשוט, בסיסי, קל, נוח ובר השגה מבחינת העלויות. גם אם היו בתי תוכנה שניסו לתכנת משהו בעלויות הגיונית עדיין העברת הנתונים מתוכנה אחת לשנייה היה דבר שגוזל שבועות אם לא יותר ובמיוחד הזנתם לתוכנות של ניהול חשבונות.
עלתה במוחנו שאלה, "מה היה קורה אם היינו נותנים לכל העסקים, או נכון יותר לכול הקופאים והקופאיות מערכת אחידה, שתהיה מוכרת לכולם, פשוטה ונוחה, ואילו לבעלי העסקים היינו נותנים ממשק ניהול מותאם אישית לפי הצרכים והדרישות של אותו עסק?". עד מהרה ותוך כדי המחקר שלנו גילינו שהרעיון שלנו למעשה משרת את התוכנות המובילות בעולם QuickBooks ואת Sage והבנו מייד כי הפוטנציאל גדול בהרבה יותר, נתוני עמדות המכירה יועברו ישירות להנהלת החשבונות, במילים אחרות אקיופוז נוצרה על מנת לעשות את עבודתו של רואה חשבון מוסמך ומקצועי.

הערכים שלנו פשוטים ובסיסיים

הערכים שלנו הביאו אותנו ליצור את אקיופוז. הם גם הסיבה שבזכותה אנחנו נותנים שירות ללא תחרות, מקצועי ואישי לכול אחד מהלקוחות שלנו.

הצלחה משותפת

ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו, ואנחנו לא רק יודעים את זה אלא גם מחויבים לזה. לכן אנחנו באקיופוז שמנו לנו למטרה לשרת אתכם הלקוחות בכל דרך אפשרית על מנת שתצליחו.

מחויבות

המחויבות שלנו היא הרבה מעבר למתן שירות. בכל החלטה או רעיון לפיתוח אנחנו שואלים את עצמינו "איך הפעולה שלנו תשפיע על הלקוח שלנו ועלינו?" רק כך המחויבות שלנו אליכם באה לידי ביטוי בצורה משמעותית.

שיתוף פעולה

תהליך העבודה היום יומי שלנו כולל את מתן המענה המושלם לכול הלקוחות. כאשר לקוח מבקש עזרה או תמיכה בדבר מה הוא יכול להיות בטוח שאנחנו נהיה כאן בשבילו, זו המשמעות האמיתית של שיתוף פעולה.

עבודת צוות

עוגה טעימה מורכבת מאלמנטים רבים, כך בדיוק אקיופוז, התוכנה, החומרה, הצוות והשירות כולם יחד עם הלקוח חוברים להצלחה אחת גדולה.

פארק השעשועים דל גרוסוס

Tipton, PA

כאשר הוספנו את אקיופוז למערכת Sage 100 ERP נחלנו הצלחה גדולה מאוד. כעת אנחנו עובדים עם נתונים עדכניים ומשמעותיים בלבד ולא מבזבזים זמן מיותר על ניתוח וסינון. בנוסף כעת יש לנו גישה מלאה לנתונים שבעבר לא היו קיימים מבחינתנו ולכן גם לא ניתנו אותם, התוצאות מדברות בעד עצמם.

קבוצת סלייטר, דאג סלייטר

Accounting Solutions Experts
אקיופוז עונה על צורך בסיסי של משתמשי QuickBooks בענף הקמעונות והאירוח. החל מההתאמה המושלמת לתוכנות הנהלת חשבונות ועד לנוחות שימוש מרבית שבאה לידי ביטוי בעיצוב הכללי של הממשק, תכונות מצוינות והתאמה לתקנים שאין לה תחרות.

קן סילברשטיין

Quickbooks, Professional Advisor

במילה אחת: פנטסטי!. אנחנו כבר כמה שנים משתמשים באקיופוז, ההתאמה המושלמת לצרכים שלנו לא נגמרה ביום הרכישה. אקיופוז גדלה יחד איתנו ועם העסק שלנו שגדל גם כן, פשוט מושלם.