עמדת מכירה לענף ההלבשה

 

האופנה האחרונה בעמדות מכירה לבגדים

אם אתם מוכרים מכנסיים ב 10₪ או גופיות ב 100₪ זה ממש לא משנה בענף ההלבשה, אתם חייבים להיות עם הלבוש העדכני ביותר אחרת לא תמכרו כלום, כך זה בדיוק עם עמדות מכירה. עמדת מכירה לבגדים חייבת לתת מענה על הצרכים הבסיסיים שלכם כמו מהירות, יעילות ועדכון פריטים ומלאי נוח וקל בדיוק כך מתנהלות עמדות המכירה שלנו, בנוסף תוכלו לגשת לנתונים מכול מקום ובכול זמן.

 

ניהול העסק גם מרחוק עם ניידות מושלמת

ניהול עסק בכלל וניהול עסק בענף ההלבשה בפרט גוזל לא מעט זמן. פיתחנו במיוחד עבורכם תוכנת קופה שתאפשר לך לנצל את הזמן שלכם טוב יותר. תוכלו לנהל את העסק שלכם מכול מקום בעולם עם כניסה מאובטחת. בלחיצת כפתור תקבלו תמונת אמת על העסק שלכם, מי מכר, כמה מכרו ומה מצב המלאי העדכני. כמו כן תוכלו לנהל את יומן העבודה והמשמרות בדיוק מרבי.
Mobile business management
Truly automatic accounting

אוטומציה מושלמת לניהול חשבונות

הנהלת חשבונות לרוב היא עבודה מיגעת במיוחד אם אתם עסק עצמאי שמנהל את החשבונות באופן עצמאי. עמדת מכירה לענף ההלבשה של אקיופוז מבצעת את רוב הפעולות באופן אוטומטי, ניהול ומעקב אחרי המלאים, ניהול מכירות לאנשי הצוות וניהול שעוני נוחות מדויקים, אלו רק חלק מהיכולות שיש לאקיופוז בשבילכם. היתרון הגדול הוא שנתוני המכירה ועדכון המלאים נעשים בסנכרון מלא עם תוכנת ניהול החשבונות שלכם.

גמישות ותאימות מושלמת לפלטפורמות שונות

הקו הנמחה הוא שלא חייבים להיקבע על סוג מסוים של חומרה. אקיופוז מותאמת ומתאימה למגוון רחב של פלטפורמות לעבודה כגון PC ואנדרואיד. יתרון גדול נוסף הוא שתוכלו למזג בין הפלטפורמות השונות על מנת לקבל גמישות ונוחות מרבית בעבודה. כמו כן עוצמתם של מכשירי טאבלט להיות ניידים, כך תכלו לבצע עסקאות במקומות שונים ולא סטנדרטיים כמו באירוע, או להקים דוכן מכירות נייד, מה שלא תבחרו תהיו בטוחים כי אנחנו כאן בשבילכם על מנת לבצע התאמה מושלמת לכל מה שתבחרו.
Ultimate device flexibility
 
עמדת המכירה של אקיופוז העמידה רף איכות, פשטות, ידידותיות ומחיר שחברות אחרות בתחום כלל לא מכירות. החבילה המושלמת ובמיוחד אם אתם משתמשי QuickBooks מהווה את המענה המושלם ללקוחות שלכם וגם להתנהלות מאחורי הקלעים בכל הקשור להנהלת חשבונות.טום סקרבאוסקי,
יועץ מומחה ל QuickBooks PRO

למה לבחור באקיופוז?

הנה כמה סיבות מתוך רבות אחרות שיראו לכם למה אנחנו אלו שמובילים בתחום עמדות המכירה.

restaurant-icon4

תמיכה בלתי מוגבלת בזמן 24/7

same-interface

ממשק עבודה אחיד על התקנים שונים

keep-selling

תמשיכו למכור גם אחרי שעות העבודה

gift-card

ניהול שוברי מתנה ותוכניות שותפים באופן מושלם

os-upgrade

עדכונים שוטפים בזמן אמת

hardware

חומרה שלכם, תוכנה שלנו