עמדת מכירה לחנות טבק

 

עמדות מכירה לחנויות טבק, בדיוק בטעם שלכם

בשונה מחנויות אחרות, חנות למכירת טבק וציוד עישון מחייבת ידע עמוק בכל הנוגע למוצרים הנמכרים. זה לא מחייב אתכם לעשן אבל להבין ולדעת מה כל פריט או כול דבר אחר עושה יכול להיות די מייגע. אבל אם אתם אלו שידעו לומר מה ההבדל בין טבק למשנהו הרי שעשיתם את ההבדל אצל הלקוח שלכם. עמדת המכירה שלנו תוכננה בדיוק בשביל זה, להקל עליכם ברגע האמת מול הלקוח.

 

ניהול מושלם מרחוק

חנות למוצרי טבק מתנהלת ברוב המקרים בשעות עבודה לא סטנדרטיות, לעיתים אף מסביב לשעון אולם יחד עם זאת, בפועל העבודה האמיתית היא אחרי שהלקוח האחרון עזב את החנות וכוללת ניהול מלאי, עדכון פריטים, תמחור מוצרים כל אלו הם רק חלק מסך הפעולות שעליכם לבצע. אקיופוז הינה פתרון מושלם בדיוק בשבילכם. עמדת מכירה לחנויות עיצוב מאפשרת לך בעל העסק להיות בעסק בכל זמן שרק תרצה גם אם אתה לא באמת שם, וזאת על מנת לחלק את עומס העבודה ובעזרת שם משתמש וסיסמה אחת תקבלו גישה לכל היכולות והתועלות של עמדת המכירה.

Complete remote management
Truly automatic accounting

אוטומציה מלאה לניהול העסק

עסקים סטנדרטיים משקיעים כשעה בניהול חשבונות, במקרה שלכם, בעלי חנות לטבק סביר להניח כי נדרש הרבה יותר זמן. עמדת מכירה לחנות טבק עם אקיופוז חוסכת לכם את הזמן הזה. כמעט ללא השקעת מאמץ תוכלו לעקוב, לנהל, לחשב, להפיק דוחות ועוד מגוון עצום של פעולות בלחיצת כפתור אחת בלבד. כך אתם מרווחים שעות נוספות שבהם תוכלו להתמקד יותר בלקוחות שלכם ובדרכים למכור להם יותר.

במידה מדודה ומדויקת, כך מותאמת עמדת המכירה שלנו אליכם

תארו לכם מצב שכל מה שאתם מבקשים מתבצע ואם הוא לא קיים אז מייצרים אותו עבורכם. אנחנו הבנו שאם אתם בעלי חנות למכירת טבק אנחנו חייבים ליצור עמדת מכירה שתתאים לכם ולא להפך. עמדת המכירה לחנויות טבק מותאמות לכול סוגי ההתקנים כמו PC או אנדרואיד, בדרך זו אינכם מחויבים לחומרה מסוימת אלא אתם מוזמנים להשתמש במה שנוח לכם. תוכלו לקחת איתכם את הטאבלט לכול מקום שתרצו ולהמשיך לעבוד כאילו ומעולם לא עזבתם את המקום. כמו שכבר אמרנו – המוטו שלנו הוא שאנחנו מתאימים את עמדת המכירה אליכם ולא להפך.

POS that fits you, not the other way around
 
עמדת המכירה של אקיופוז העמידה רף איכות, פשטות, ידידותיות ומחיר שחברות אחרות בתחום כלל לא מכירות. החבילה המושלמת ובמיוחד אם אתם משתמשי QuickBooks מהווה את המענה המושלם ללקוחות שלכם וגם להתנהלות מאחורי הקלעים בכל הקשור להנהלת חשבונות.טום סקרבאוסקי,
יועץ מומחה ל QuickBooks PRO

למה לבחור באקיופוז?

הנה כמה סיבות מתוך רבות אחרות שיראו לכם למה אנחנו אלו שמובילים בתחום עמדות המכירה.

restaurant-icon4

תמיכה בלתי מוגבלת בזמן 24/7

same-interface

ממשק עבודה אחיד על התקנים שונים

keep-selling

תמשיכו למכור גם אחרי שעות העבודה

gift-

card

ניהול שוברי מתנה ותוכניות שותפים באופן מושלם

os-

upgrade

עדכונים שוטפים בזמן אמת

hardware

חומרה שלכם, תוכנה שלנו