עמדת מכירה לחנות מתנות

 

קבלו מתנה לחנות המתנות שלכם

המפתח לעסק מוצלח הוא להכיר את העסק על בוריו. גורמים שמשפיעים על העסק שלכם כמו עובדים לא מיומנים או קופה מסורבלת ימנו מכם להצליח. פיתחנו בדיוק עבורכם עמדת מכירה לחנות מתנות שתקל עליכם מכל כיוון, ניהול מכירות, דיווח להנהלת חשבונות, הכשרת עובדים ועוד, אלו רק חלק מהיתרונות של עמדת המכירה שלנו.

 

ניהול מושלם לחנות מתנות מכל מקום שתרצו

כמעט בכל עסק שעות העבודה הם מיועדות ללקוחות שלכם ואילו לאחר שסגרתם את הדלתות רק מתחילה העבודה האמיתית שלכם. ניהול מלאי, בקרה על מכירות ומוכרנים, הפקת דוחות שונים לטובת הנהלת חשבונות ועוד. אלו פעולות שנמשכות זמן רב גם לאלו שמבינים בזה יותר. אקיופוז באה לתת לכם את הפתרון המושלם והכולל, עם אקיופוז הכל הופך להיות קל ופשוט, לחיצת כפתור מייצרת עבורכם את כל הזמן הפנוי שחשקתם בו תמיד. כל דוח וכל פרט מתוכנן בהתאמה מושלמת עבורכם. והכי חשוב, תוכלו לעשות את זה מהבית, מהרכב או מכל מקום שתרצו.

Complete gift shop management, anywhere you like
Truly automatic accounting

אוטומציה אמיתית ומושלמת

חנות מתנות בשונה מעמדות מכירה אחרות חייבת להתנהל בקלות וכמעט ללא התערבות שלכם בעלי העסק. לא משנה מה נפח העסקה וכמה פריטים היא כוללת, באופן אוטומטי לגמרי הנהלת החשבונות מקבלת דיווח ומתעדכנת בזמן אמת מבחינת מכירות, מלאים ונוחות העובדים. כל פריט או פעולה נשלחת אל המערכת בצורה אוטומטית ואלחוטית כך ששעות רבות נחסכות ומתפנות עבורכם לצרכים אחרים. אנחנו מדורגים כבר שנה שביעית במקום הראשון על ידי משתמשי קוויקבוק. הגאווה שלנו היא היכולת לחסוך זמן על ידי המיזוג עם תוכנות הנהלת חשבונות קיימות.

מתאימים את עמדת המכירה אליכם ולא אתכם אליה

אנחנו הבנו שאם מדובר על חנות מתנות אנחנו חייבים ליצור עמדת מכירה שתתאים לכם ולא להפך. עמדת המכירה תוכננה כך שתתאים לכול סוגי ההתקנים כמו PC או אנדרואיד, בדרך דו אינכם מחויבים לחומרה מסוימת אלא אתם מוזמנים להשתמש במה שנוח לכם. תוכלו לקחת איתכם את הטאבלט ליריד מכירות או פילו לתערוכה ולהמשיך לעבוד כאילו ומעולם לא עזבתם את המקום. כמו שכבר אמרנו – המוטו שלנו הוא שאנחנו מתאימים את המערכת אליכם ולא להפך.

POS that fits you, not the other way around
 
עמדת המכירה של אקיופוז העמידה רף איכות, פשטות, ידידותיות ומחיר שחברות אחרות בתחום כלל לא מכירות. החבילה המושלמת ובמיוחד אם אתם משתמשי QuickBooks מהווה את המענה המושלם ללקוחות שלכם וגם להתנהלות מאחורי הקלעים בכל הקשור להנהלת חשבונות.טום סקרבאוסקי,
יועץ מומחה ל QuickBooks PRO

למה לבחור באקיופוז?

הנה כמה סיבות מתוך רבות אחרות שיראו לכם למה אנחנו אלו שמובילים בתחום עמדות המכירה.

restaurant-icon4

תמיכה בלתי מוגבלת בזמן 24/7

same-interface

ממשק עבודה אחיד על התקנים שונים

keep-selling

תמשיכו למכור גם אחרי שעות העבודה

gift-

card

ניהול שוברי מתנה ותוכניות שותפים באופן מושלם

os-

upgrade

עדכונים שוטפים בזמן אמת

hardware

חומרה שלכם, תוכנה שלנו