עמדת מכירה לחנויות נוחות ומעדניות

 

לשלב את הנוחות בחנות נוחות, גאוני ממש!

החל מכמה מאות ועד לאלפי מוצרים ופריטים שונים שי בחנויות נוחות ובמעדניות. לא אחת פריטים אלו מתחלפים יותר מפעם ביום או שהמחיר שלהם מתעדכן בתדירות גבוהה. ואם לא מספיק העומס של עדכוני מוצרים הרי שצריך גם למכור בסופו של יום. בנינו בדיוק בשבילכם עמדת מכירה שתאפשר לכם להוביל את העסק שלכם קדימה בנוחות, קלות ובהצלחה מרובה.

 

נהלו את העסק מכול מקום שנוח לכם

הרבה עסקים בתחום הנוחות והמעדניות מכירים ומבינים שללקוחות נוח להגיע דווקא בשעות שלהם, ואחרי שכבר סיימתם את יום העבודה מול הלקוחות הוא רק מתחיל אצלכם. עמדת המכירה לחנויות נוחות ומעדניות שלנו מאפשרת לך בעל העסק להיות בעסק בכל זמן שרק תרצה גם אם אתה לא באמת שם. בעזרת שם משתמש וסיסמה אחת תקבלו גישה לכל היכולות והתועלות של עמדת המכירה.

Manage your store from any computer
Truly automatic accounting

שימו את הניהול על אוטומט וצאו לדרך

אם לנהל את החשבונות בעסק כמו מסעדה או חנות מתנות זה קשה תארו לכם מה זה לנהל אלפי פריטים ומוצרים שמייצרים עסקאות רבות ומגוונות. תוכנת הקופה שלנו מתממשקת בשלמות עם כל מערכת אחרת שברשותכם, יתרה מכך, ניהול שעות של העובדים או הוספת הוספת פריטים לחנות הופכים להיות עניין של מה בכך בזכות אקיופוז. אקיופוז משאירה הרבה אחרים מאחור, וכאשר אחרים שורפים שעות על ניהול ספרים והנהלת חשבונות אתם תעשו זאת בלחיצת כפתור אחת.

דאגנו שיהיה לכם נוח עם עמדת המכירה שלנו

עמדת המכירה לחנויות נוחות ומעדניות אקיופוז היא המערכת המושלמת, הייעוד שלה מותאם לשימוש בכל סוגי העסקים ללא הבדלי גודל. המערכת המושלמת שלנו מאפשרת ניהול עסקאות מגוונות בכל גודל בין אם מכרתם פחית שתייה אחת או עשרות פריטים בבת אחת בעסקה בעלת נפח גדול. ואם משהו או חסר או לא מסתדר, אנחנו כאן בשבילכם על מנת שיהיה לכם נוח.

POS that fits your business, not the other way around
 
עמדת המכירה של אקיופוז העמידה רף איכות, פשטות, ידידותיות ומחיר שחברות אחרות בתחום כלל לא מכירות. החבילה המושלמת ובמיוחד אם אתם משתמשי QuickBooks מהווה את המענה המושלם ללקוחות שלכם וגם להתנהלות מאחורי הקלעים בכל הקשור להנהלת חשבונות.טום סקרבאוסקי,
יועץ מומחה ל QuickBooks PRO

למה לבחור באקיופוז?

הנה כמה סיבות מתוך רבות אחרות שיראו לכם למה אנחנו אלו שמובילים בתחום עמדות המכירה.

restaurant-icon4

תמיכה בלתי מוגבלת בזמן 24/7

same-interface

ממשק עבודה אחיד על התקנים שונים

keep-selling

תמשיכו למכור גם אחרי שעות העבודה

gift-

card

ניהול שוברי מתנה ותוכניות שותפים באופן מושלם

os-

upgrade

עדכונים שוטפים בזמן אמת

hardware

חומרה שלכם, תוכנה שלנו