דלפק מכירות במהירות ללא תחרות

ממש לא משנה אם אתם בעלי מסעדת מזון מהיר, פיצוציה או בית קפה. מכירה מאחורי דלפק חייבת להתבצע ביעילות, מהירות ובקלות. מכיוון שהבנו את החשיבות בייעול תהליך המכירה פיתחנו עמדות מכירה לדלפקים עם תכונות מתקדמות ופשוטות לתפעול כאחד. הממשק שלנו מאפשר לכם לשלב עמדת מכירה מתקדמת, מהירה פשוטה ועם תמיכה ושירות מעולים.

מוכנים להזמין בבקשה?

הפתרון המושלם מבחינת שילוב תוכנה / חומרה בעלות נמוכה אקיופוז קחו לכם את עסקת החבילה המושלמת עם באפשרותכם גם לשלב את המערכת שלנו עם כל מערכת שברשותכם.

נהלו את דלפק המכירה מכל מקום

סביר להניח כי יום העבודה שלכם ממשיך הרבה אחרי שעות העבודה המקובלות. עם הטכנולוגיה של אקיופוז אתם לא חייבים להישאר מאחורי דלפק המכירות, אתם למעשה יכולים להמשיך בכל מקום ומכול מקום עם מערך שירותים לשליטה ובקרה מרחוק.

Mobile business management

ניהול העסק עם ניידות מושלמת

כאשר העסק שלכם מבוסס על דלפק שירות ומכירות טועים לחשוב כי כל ההתנהלות חייבת להתבצע מאחוריו. למעשה אין כך הדברים, עמדת המכירה לדלפקי שירות שפיתחנו יכולה להיות מנוהלת מכול מקום ובכל זמן, ואל תחשבו שאתם מוגבלים ביכולות כאשר יש לכם גישה מרחוק, הכול אפשרי אפילו הפקת דוחות.

Truly automatic accounting

אוטומציה אמיתית

דלפקי שירות הם צרכני זמן גדולים, כאשר אתם מאחוריהם לא בטוח שיש לכם זמן מיותר. עבור העובדים שלך יתכן כי יום העבודה מסתיים כאשר הם מדפיסים את היציאה שלהם בשעון הנוכחות אבל שלכם בעלי העסק הוא רק מתחיל. עמדת המכירה שלנו לדלפקי שירות מאפשרת לכם ניצול זמן בצורה מושלמת, הפקת דוחות, ניהול מלאי, טיפול בשעוני נוכחות ועוד אלו רק קצה המזלג של אקיופוז. אנחנו מאפשרים לכם להיות עסוקים רק בדבר אחד, בעבודה שלכם.

Ultimate device flexibility

אינסוף אפשרויות לחיבור התקנים

אקיופוז נועדה להקל ולחסוך לכם זמן. על מנת לעשות זאת על הצד הטוב ביותר דאגנו שתוכנת עמדת המכירה תתאים לכול סוגי ההתקנים כמו PC או אנדרואיד, בדרך דו אינכם מחויבים לחומרה מסוימת אלא אתם מוזמנים להשתמש במה שנוח לכם. תוכלו לקחת איתכם את הטאבלט ולהמשיך לעבוד כאילו ומעולם לא עזבתם את המקום. המוטו שלנו הוא שאנחנו מתאימים את המערכת אליכם ולא להיפך.

למען האמת, לא יכולנו לנהל את העסק שלנו ללא אקיופוז , הגמישות המושלמת בהתנהלות היום יומית יחד עם הקלות והנוחות של ניהול המלאי, הדרכה או הוספת עובדים פשוט הותירו אותנו עם מסלול אחד שהוא הדרך להצלחה, וגם אם קרה שנתקענו או לא הבנו משהו עדיין אנו רגועים ובטוחים כי התמיכה היא במרחק שיחת טלפון אחת ויחידה. מיונג גורמט,
הרי קיסקו – ניו יורק

יותר כוח זה בעצם יותר מוח לעסק שלכם

דלפק מכירות מצליח הוא דלפק שמוכר יותר, על מנת למכור יותר צריך להכיר את העסק ומרכיביו טוב יותר. היכרות עם אותם מרכיבים מחייבת בעל עסק חכם, עם אקיופוז אתם תהיו חכמים עוד יותר. הפקת דוחות מדויקים ומדוקדקים יתנו לכם את תמונת המצב האמיתית על העסק שלכם. אתם תלמדו להכיר את המוצר הנמכר עוד לפני שהנחתם אותו על המדף שלכם.

שעון נוכחות ועמדת מכירה, הכול במקום אחד

עבודה מאחורי דלפק היא אינטנסיבית למדי ולכן פיתחנו במיוחד עבורכם את אקיושיפט התוכנה המושלמת לניהול שעות העבודה של העובדים שלכם ולא רק זה, בעזרת הפיתוח שלנו אקיושיפט תוכלו בקלות להוסיף עובדים, לגרוע עובדים ואפילו לחשב להם את השכר בצורה מדויקת וללא טעויות. אקיושיפט מאפשרת לכם לנהל צוות עובדים קטן וגדול כאחד ללא בעיות וללא תקלות. דיווח שעות העבודה ישירות מעמדת המכירה יהיו מהירות ומדויקות מאי פעם, וכפי שאתם יודעים כאשר יש דיוק יש הצלחה.
Seamless for your staff
Know your cash cows

?מי המוצר הכי נמכר

עסק משגשג מבוסס על מכירות מוצלחות של מוצרים מצליחים. לתמחר מוצר אינו דבר שיש להקל בו ראש, בטח כאשר מדובר בעסק כמו דלפק מכירות. אקיופוז הינה הפתרון המושלם מכל הבחינות, חישוב עלויות, פיצול מכירות ועוד הפכו להיות קלים לאין שיעור בזכות עמדת מכירה של אקיופוז לדלפקי שירות.

הדלפק הירוק

בכל שנה נזרקים, נגרסים ומבוזבזים אלפי טונות של נייר. עמדת המכירה של אקיופוז מאפשרת לכם בקלות לשלוח ישירות לתוכנת הנהלת החשבונות את פרטי העסקה וגם את הקבלה ישירות למייל של הלקוח, ככה תרוויחו פעמיים. גם תהיו ירוקים וגם תוכלו לאגור את שמות הלקוחות על מנת לדוור אותם מחדש בעתיד.
Revolutionizing your receipts
Enjoy the flexibility of mobility

גמישות וניידות לשירות ללא תחרות

רוב הלקוחות שאתם עובדים מולם בדרך קבע מגיעים לעמדת המכירה בדלפק ומבצעים את התשלום בו במקום. עוצמתם של מכשירי טאבלט להיות ניידים, כך תכלו לבצע עסקאות במקומות שונים ולא סטנדרטיים כמו באירוע, או להקים דוכן מכירות נייד, מה שלא תבחרו תהיו בטוחים כי המערכות שלנו עם חיי סוללה ארוכים יאפשרו לכם לבצע עסקאות רבות, מגוונות ומוצלחות.

שירות עטור פרסים

הגאווה הגדולה שלנו היא למעשה אתם הלקוחות שלנו, ויעידו על כך 2 עשורים שלמים של עשייה, חדשנות והתחדשות תמידית. אצלנו המשפט "ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו" אינו עוד משפט עקר, שמנו מול עינינו אתכם וזו הסיבה שבגינה השירות שלנו חובק אתכם לפני, אחרי ובזמן המכירה.
Award winning service
 

תמיכה ללא גבולות, מתי שאתם צריכים ואיפה שאתם צריכים

זה ממש לא משנה אם אתם עסק ותיק או חדש, או אולי רק עובד שרוצה לשאול שאלה גם אחרי 10 שנים, אנחנו כאן בשבילכם. הגאווה הגדולה ביותר שלנו היא השירות המקצועי והמושלם שאנו נותנים לכם, הלקוחות שלנו. תהיו בטוחים כי את השירות שלנו תקבלו לפני, אחרי ובמהלך הרכישה.

*חברות מועדון אקיופוז הינה חובה והתוכניות מתחילות מסכום סמלי של 120₪ לחודש להשוואת תוכניות לחצו כאן

After hours assistance

תמיכה גם אחרי החשיכה

אנחנו כאן לענות על השאלות שלכם בכל זמן שתרצו. אמצע היום או אמצע הלילה לא ישנו את התמיכה המצוינת שתקבלו מאיתנו.

Recommended by the best

מומלצים על ידי הטובים ביותר

לעבוד עם אקיופוז זה אומר שאתם עובדים עם הטוב ביותר והתוכנה שלנו מאושרת על ידי SAGE, כבר 7 שנים ברציפות.

In it for the long haul

אנחנו אתכם בשביל להישאר

כאשר העסק שלכם גודל או עובר שינוי אנחנו מגבים אתכם, איתנו אין צורך להחליף תוכנות, ציוד או חומרה. התאימות שלנו מושלמת והיד תמיד על הדופק כך שלעולם לא תישארו מאחור.

המשך לאפשרויות תמחור

 

התמיכה שלנו, הביטחון שלך

המומחים שלנו עומדים לרשותכם בכל עת – התקשרו אלינו בכל שאלה או בעיה 1-800-80-96-96
from $29
team
 

עסקת חבילה לעסקים חדשים

.בנו לעצמכם חבילה פשוטה, בטוחה ומוכנה לשימוש תוך דקות ספורות

החבילה כוללת:

icon-number1 תוכנת אקיופוז עצמאית לתחנה אחת – שווי 750$
icon-number2 PC מסך מגע שהוא מחשב הכול כלול – שווי 1400$
icon-number3 מגירת כספים לעבודה מאומצת
icon-number4 מדפסת תרמית
icon-number5 קורא כרטיסים מגנטים
לרכישת החבילה
from-29

-month

אפשרות לתוספת מדפסת מטבח תרמית

לגבי מדפסת מטבח אלחוטית או קווית 1-800-80-96-96 צלצלו לפרטים
restaurant-POS_setup2

תוספות שניתן להוסיף בכל עת

זמין להוספה כתוספות עצמאיות או כחבילת תוספות מושלמת

מסך תצוגת לקוח

דוגמה נוספת לעובדה שאקיופוז מיעלת את תהליך העסקה תוכלו להפוך את החתימה והדפסת חשבוניות לנחלת העבר. מסך מגע מתקדם מאפשר ללקוחות שלכם לחתום ישירות על הצג בעסקאות אשראי ואף לקבל בדוא"ל את החשבונית.

Customer-facing Display Module
AccuLINK Accounting Adapter

אקיולינק מתאם להנהלת חשבונות

אם אתם משתמשים בתוכנת Sage או Quickbooks לניהול חשבונות אז אנחנו נועדנו לכך. תוכנת אקיולינק תואמת את הגרסאות העדכניות ביותר ובכך מאפשרת ניהול מלאים והתחברות קלה ופשוטה לתוכנת ניהול החשבונות שלכם.

הניידות של אקיופוז

קחו איתכם לכל מקום ובכול זמן את עמדת המכירה שלכם. המערכת הניידת שלנו מבצעת בדיוק את אותן פעולות כמו עמדת מכירה רגילה. בעזרת העמדה הניידת תוכלו להקל על עומסי מכירה, לקצר תורים ולהגיע לכול מקום, בכול זמן.
AccuPOS Mobile

השתמשו באקיופוז על חומרה קיימת

יש לכם כבר ציוד? לא תצטרכו להחליף שום דבר, התוכנה המושלמת שלנו יודעת לעבוד עם כל ציוד קיים. צלצלו אלינו לקבלת פרטים על חבילת תוכנה משתלמת. צלצלו לפרטים: 1-800-80-96-96

עמדה אחת $795

2 עמדות: $1345

3 עמדות: $1795

4 עמדות: $2195

אם יש לכם 5 עמדות או יותר צלצלו 1-800-80-96-96

תוכנת אקיולינק עבור QuickBooks או Sage: $500

( תוכנות אקיושיפט ואקיוקאונט נמכרות בנפרד)

ציוד נלווה נוסף וחומרים מתכלים

הוסיפו לחבילה ציוד נלווה בכל עת, בעת הרכישה או בהמשך לפי הצורך. אנו מספקים מסכי מגע, סורקים, מדפסות, משקלים ועוד.

ראה עוד מוצרים שאנו מספקים