עמדת מכירה לחנות משקאות

 

עמדת מכירה קלה להבנה כמו הכנת קוקטייל קייצי

חנות משקאות דומה לחנות ממתקים, כל כך הרבה סוגים, מותגים וטעמים. לנהל חנות משקאות צריך ידע, יכולת וזמן, הרבה זמן. על מנת לפנות לכם זמן ולאפשר לכם לתת ללקוחות שלכם את מה שהם באמת צריכים – שירות, פיתחנו עבורכם עמדת מכירה לחנות משקאות שפשוט עושה את העבודה במקומכם.

 

ניהול מושלם גם שאתם על חוף הים

לרוב חנות משקאות מתנהלת בשעות העבודה המקובלות, בפועל העבודה האמיתית היא אחרי שהלקוח האחרון עזב את החנות. ניהול מלאי, עדכון פריטים, תמחור מוצרים הם רק חלק מסך הפעולות שעליכם לבצע. אקיופוז הינה פתרון מושלם בדיוק בשבילכם. עמדת מכירה לחנות משקאות מאפשרת לך בעל העסק להיות בעסק בכל זמן שרק תרצה גם אם אתה לא באמת שם. בעזרת שם משתמש וסיסמה אחת תקבלו גישה לכל היכולות והתועלות של עמדת המכירה. כך שאם הפקתם אירוע טעימת יינות בחוף הים עדיין תהיו בעסק שלכם כאילו ואתם באמת שם.

Complete remote management
Truly automatic accounting

חנות משקאות בניהול אוטומטי, יש חיה כזאת?

בעסק כמו שלכם, חנות משקאות יש המון פריטים. לרוב לכל פריט יש תיאור, מחיר וקהל לקוחות מועדף. אם אתם יושבים ומנהלים באופן ידני את עדכוני הפריטים הרי שאתם מבזבזים זמן רב ויקר. עמדת מכירות לחנות משקאות שפיתחנו עבורכם חוסכת לכם המון זמן יקר, באופן אוטומטי לגמרי הנהלת החשבונות מדווחת ומתעדכנת בזמן אמת מבחינת מכירות, מלאים ונוכחות העובדים. רק כך תקבלו את המידע האמיתי והזמין בזמן אמת לגבי העסק שלכם. ואם אתם שואלים את עצמכם מה אתם תעשו עם הזמן הפנוי?, שתו כוס יין ותיהנו.

בדיוק לפי הצורך, לא בערך ולא כמעט!

מה חשוב לעסק?, המכירות, מה חשוב לאיש מכירות? המכירות. אצלנו באקיופוז להבדיל מכול האחרים המבירות שלנו בעלות חשיבות נמוכה בהרבה מאשר המכירות שלכם, במילים אחרות חשוב לנו שתמכרו יותר ותצליחו יותר, רק כך נצליח אנחנו. על מנתליצור הצלחה בנינו עמדת מכירה לחנות משקאות עם כל האלמנטים שמתאימים בדיוק לכם ממש כמו חליפה מחייט, ואם משהו חסר או שיש לכם דרישה מיוחדת, אנחנו כאן בשבילכם ולמענכם.

POS that fits you, not the other way around
 
עמדת המכירה של אקיופוז העמידה רף איכות, פשטות, ידידותיות ומחיר שחברות אחרות בתחום כלל לא מכירות. החבילה המושלמת ובמיוחד אם אתם משתמשי QuickBooks מהווה את המענה המושלם ללקוחות שלכם וגם להתנהלות מאחורי הקלעים בכל הקשור להנהלת חשבונות.טום סקרבאוסקי,
יועץ מומחה ל QuickBooks PRO

למה לבחור באקיופוז?

הנה כמה סיבות מתוך רבות אחרות שיראו לכם למה אנחנו אלו שמובילים בתחום עמדות המכירה.

restaurant-icon4

תמיכה בלתי מוגבלת בזמן 24/7

same-interface

ממשק עבודה אחיד על התקנים שונים

keep-selling

תמשיכו למכור גם אחרי שעות העבודה

gift-

card

ניהול שוברי מתנה ותוכניות שותפים באופן מושלם

os-

upgrade

עדכונים שוטפים בזמן אמת

hardware

חומרה שלכם, תוכנה שלנו