הכירו את עמדת המכירה המושלמת
ותקבלו פתרונות לעסק שלכם בהתאמה אישית.

 

מאז שנת 1996 אקיופוז מובילה בתחום עמדות המכירה. למעשה הדרך שבה עושים עסקים הפכה להיות יעילה, זריזה ובשיפור תמידי בזכות אקיופוז.

 

בואו וגלו כיצד המובילים בתחום עמדות המכירה יכולים לתת לכם פתרונות בהתאמה אישית מושלמת שתגרום לעסק שלכם לשגשג.

 

קבל הצעת מחיר מותאמת אישית נסו את אקיופוז בחינם

מגוון תכונות מתקדמות שמתאימות להיום ולמחר

עמדת המכירה שלנו אקיופוז יכולה להיות פשוטה למדי או מתקדמת, הכול בהתאם לצרכים שלכם. צוות מומחים ותמיכה מעולה יעזרו לכם ללמוד כמה התוכנה שלנו יכולה לקדם את העסק שלכם.

הנהלת חשבונות אוטומטית

אקיופוז היא התוכנה היחידה שאושרה על ידי Sage והחברה המדורגת כמספר אחד בקרב משתמשי QuickBooks כבר 7 שנים ברציפות. אם אתם משתמשים באחת משניהן אנחנו מתאימים בדיוק עבורכם.

icon-more-ways-to-pay

יעילות ומהירות זה שם המשחק

כל כך קלה לשימוש, כל כך קלה ללמידה שזה כמעט בלתי נתפס. אנחנו מבינים כי לקוחות שעומדים בתור משלמים פחות ולכן הממשק של התוכנה שלנו תוכנן בצורה הפשוטה והיעילה ביותר עבורכם.

להכיר את העסק מבפנים

אמרו חכמים, "אם אפשר למדוד את זה אז אפשר לנהל את זה", אקיופוז מאפשרת לכם להכיר את העסק שלכם טוב יותר, הפקת 2 דוחות מותאמים אישית יתנו לכם את התמונה האמיתית על העסק שלכם.

icon-more-ways-to-pay

תכונות שיווק ללקוחות

על מנת שעסק יצליח צריך שיווק. אם לקוח קונה פעם אחת מכם למה לא לגרום לו לקנות שוב ושוב?, איסוף מידע רלוונטי כמו פרטי לקוח או כתובות דוא"ל למינוף השיווק הם אלמנט מושרש בתוכנה שלנו.

נהלו את העסק שלכם מכל מקום בעולם

להיות בקשר מתמיד עם העסק שלכם לא היה קל יותר אי פעם. בעזרת כניסה וגישה מרחוק פשוטה למדי תוכלו לקבל שליטה מושלמת לצורכי פיקוח, בקרה וניהול של עמדת המכירה שלכם בדיוק כאילו ואתם נוכחים במקום.

icon-more-ways-to-pay

הרחיבו את המערכות שלכם בקלות

כאשר אנו אומרים כי אקיופוז היא התוכנה היחידה שתצטרכו אי פעם אנחנו באמת מתכוונים לזה. גם כאשר העסק שלכם גודל אנחנו איתכם יד ביד. הוספת עמדות מכירה, ציוד קצה ועוד נעשים בצורה קלה ופשוטה.

ניהול שעוני נוכחות בקלות ומהירות

אתם יכולים להיפרד לשלום מהדוחות המיגעים לניהול שעות העבודה, הוספת אקיושיפט מאפשרת לכל עובד לציין את הגעתו לעבודה או יציאתו ממנו בקלות ובנוחות מעמדות שמחברות לאקיופוז.

icon-more-ways-to-pay

ניהול מלאי במהירות הברק

קבלו משלוחים בצורה אלחוטית, בצעו שינויי מלאי ועדכון כמויות הכל בפשטות וקלות על ידי הוספת תוכנת . אקיוקאונט לניהול מלאים

קבלות עם עוצמה

מעבר לחיסכון בנייר האפשרות של משלוח קבלות בדוא"ל הינה כלי שיווקי מצוין להגדלת קהל הלקוחות שלכם.

icon-more-ways-to-pay

תאימות מושלמת ל ENV

אנחנו מוכנים ל EMV למעשה אנחנו כבר שנים בתאימות מלאה. אתם יכולים להשתמש עם הציוד שלכם או לרכוש חדש ישירות מאיתנו.

ריכשו חבילה מוזלת מאיתנו,
או המשיכו להשתמש בציוד שכבר יש ברשותכם.

כאשר אתם בוחרים באקיופוז נפתחות עבורכם אפשרויות ללא גבולות של ציוד קצה. כידוע כ 90% משוק בעולם משתמשים במחשבי PC ובמקביל להם גם מכשירי טאבלט טלפונים חכמים ומכשירי אנדרואיד, זה אומר שיש לכם יותר אפשרויות בחירה והתאמה מדויקת לאופי של העסק שלכם. עמדת מכירה של אקיופוז נבחנה בתנאי שטח מחמירים ביותר, מבחני התזת מים ועוד. קופות "הכול כלול" עם מסך המגע עמידות גם בבתי העסק בעלי סביבת עבודה עם הדרישות הגבוהות והקשות ביותר.

 

קבלו הצעת מחיר מותאמת אישית

מצאו את עמדת המכירה המתאימה ביותר עבורכם

שוחחו עם יועץ מקצועי 1-800-80-96-96 או…

בקש הצעת מחיר נסו את אקיופוז בחינם

שירות עם מצויינות

הלקוחות שלנו הם הגאווה שלנו ואנחנו לוקחים ברצינות את נושא השירות, יעידו על כך 2 עשורים ברציפות. ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו ולכן אנחנו מלווים אתכם לפני המכירה וגם אחרי המכירה.

icon-24-7-care

אתכם ובשבילכם 24/7

את העסק שלכם אנחנו מכירים היטב ויודעים שהוא אינו עובד לפי שעות פתיחה וסגירה קבועות וגם אנחנו לא ולכן צוות מיומן עומד לרשותכם וממתין לתת לכם מענה לכל שאלה, בעיה או תקלה אפילו אם זה שנייה לפני כניסת השבת. אצלנו אתם מכוסים!

 

icon-handshake

אתך, בשבילך ולאורך כול הדרך

אנחנו ב אקיופוז מאמינים שהמשכיות היא בסיס להצלחה ולכן אנחנו איתכם לאורך כול הדרך, גם בהיום הראשון שבו פתחתם את העסק שלכם וגם אחרי 10 שנים אנחנו עדיין כאן, מלווים, משדרגים ותומכים בכם להצלחה. איתנו לא תיאלצו לעבור תהליך אפיון בכל פעם שאתם גדלים, אנחנו פשוט גדלים יחד איתכם.