עמדת מכירה למשתלה

 

עוזרים לעסק שלך לפרוח

אם אתם בעלי משתלה אן חנות למכירת ציוד גינון אנחנו בדיוק בשבילכם פיתחנו עמדת מכירה למשתלות. נסו לדמיין את עמדת המכירה כמדשנת אין סופית שכל הזמן מחזקת, ממריצה ומפתחת את העסק שלכם ללא לאות. ניהול מלאי, ניהול פריטים ואפילו חברי מועדון לקוחות כל אלו ועוד בלחיצת כפתור אחת. למעשה אתם הופכים ליועצים והמעצבים של הלקוחות שלכם בזכות כלי העבודה המצוינים שלנו.

 

ניהול המשתלה בכל מקום, מכל מקום ועל כל עמדה

בעלי משתלות מכירים את הפעולות הרבות שיש לבצע ברקע על מנת שהלקוח יוכל לקבל עציץ פורח ויפה. ניהול מלאים, ניהול עובדים, ניהול משמרות ותוסיפו על זה את המשימות היומיומיות שיש למשתלה כמו השקיה דישון, עקירה ושתילה, כול אלו לא יעשו מעצמם. עמדת מכירה למשתלה שפיתחנו עבורכם תאפשר לכם לבצע את רוב המשימות באופן אוטומטי וללא צורך בבזבוז זמן מיותר, כך אתם תתפנו לצמחים ולפרחים ותוכלו לפרוח עם העסק שלכם, לדוגמה להקים יריד מכירות שבו תמשיכו לעבוד על עמדת המכירה מרחוק כאילו ואתם עדיין במשתלה.

Manage your nursery from any computer
Truly automatic accounting

המשתלה האוטומטית

משתלה או חנות למוצרי גינון חייבת להתנהל בקלות וכמעט ללא התערבות שלכם, על מנת שתהיו פנויים ללקוחות שלכם. לא משנה מה נפח העסקה וכמה פריטים היא כוללת, באופן אוטומטי לגמרי הנהלת החשבונות מקבלת דיווח ומתעדכנת בזמן אמת מבחינת מכירות, מלאים ונוכחות העובדים. כל פריט או פעולה נשלחת אל המערכת בצורה אוטומטית ואלחוטית כך ששעות רבות נחסכות ומתפנות עבורכם לצרכים אחרים. אנחנו מדורגים כבר שנה שביעית במקום הראשון על ידי משתמשי קוויקבוק. הגאווה שלנו היא היכולת לחסוך זמן על ידי המיזוג עם תוכנות הנהלת חשבונות קיימות.

כמו חליפה, עמדת מכירה בהתאמה אישית

אנחנו הבנו שאם מדובר על משתלה אנחנו חייבים ליצור עמדת מכירה שתתאים לכם ולא להפך. עמדת המכירה תוכננה כך שתתאים לכול סוגי ההתקנים כמו PC או אנדרואיד, בדרך זו אינכם מחויבים לחומרה מסוימת אלא אתם מוזמנים להשתמש במה שנוח לכם. תוכלו לקחת איתכם את הטאבלט לכול מקום שתרצו ולהמשיך לעבוד כאילו ומעולם לא עזבתם את המקום. כמו שכבר אמרנו – המוטו שלנו הוא שאנחנו מתאימים את עמדת המכירה אליכם ולא להפך.

POS that fits your business, not the other way around
 
עמדת המכירה של אקיופוז העמידה רף איכות, פשטות, ידידותיות ומחיר שחברות אחרות בתחום כלל לא מכירות. החבילה המושלמת ובמיוחד אם אתם משתמשי QuickBooks מהווה את המענה המושלם ללקוחות שלכם וגם להתנהלות מאחורי הקלעים בכל הקשור להנהלת חשבונות.טום סקרבאוסקי,
יועץ מומחה ל QuickBooks PRO

למה לבחור באקיופוז?

הנה כמה סיבות מתוך רבות אחרות שיראו לכם למה אנחנו אלו שמובילים בתחום עמדות המכירה.

restaurant-icon4

תמיכה בלתי מוגבלת בזמן 24/7

same-interface

ממשק עבודה אחיד על התקנים שונים

keep-selling

תמשיכו למכור גם אחרי שעות העבודה

gift-

card

ניהול שוברי מתנה ותוכניות שותפים באופן מושלם

os-

upgrade

עדכונים שוטפים בזמן אמת

hardware

חומרה שלכם, תוכנה שלנו