היתרונות של עמדות מכירה ניידותVideo transcript

Video transcript

היתרונות של עמדות מכירה ניידות

לא משנה איזה עסק את מנהלים, צרכניה, מסעדה, פאב או דוכן בקניון, אף אחד לא אוהב התנהלות איטית בעמדת המכירה. במיוחד אם אתם עסוקים או ממהרים.מחשבים איטיים או אקט מכירה ארוך מול הקופה יכול לגרום ללקוח לקום וללכת, עד כדי כך, מקרה שכזה מתסכל לא רק את הלקוח אלא גם את המוכרן עצמו. על מנת ליצור אווירת מכירה מיוחדת , מהירה ובעלת איכות מושלמת תשתמשו בעמדת מכירה ניידת קלה לשימוש וסביר להניח מהירה הרבה יותר מקופה מבוססת מחשב.

בעלי עסקים רבים מבינים כי עם מערכת ניידת כזו הם יכולים להשלים משימות רבות ומגוונות יותר בפחות זמן ועם יעילות מרבית. עם עמדת מכירה יעילה כזו תוכלו לנתח נתונים בזמן אמת, לנהל את המלאי שלכם ובצע ולאשר עסקאות ברגע.

לחצו לצפייה בצילומי מסך של עמדת מכירה ניידת

מתקדמים לעמדת מכירה ניידת

התקדמות הטכנולוגיה גרמה לבעלי עסקים רבים להסכים כי הגיע הזמן לעשות שינוי עסקים שונים בכל התעשייה מאמצים את שיטת העבודה עם עמדות מכירה ניידות. אתם יכולים לרכוש תוכנה לעמדת מכירה ניידת שתאפשר לכם לבצע מכירות בצורה מושלמת ישירות ממכשירי האנדרואיד שלכם, מהסלולרי או הטאבלט. הדבר מקל גם על הלקוחות עצמם כי כעת הם יכולים לרכוש מכם ישירות באשראי ללא צורך להוציא מזומנים מהבנק.

עמדות מכירה ניידות משפרות את איכות העבודה, ניהול המלאי ותנועות בעסק פשוט מתנהלות טוב יותר. שימוש בעמדת מכירה ניידה הביאה לשינויים אצל עסקים רבים קטנים וגדולים כאחד, ממוכרי הסדקית ועד למסעדות גדולות וכמובן כל מה שביניהם, המערכת שלנו מאפשרת יצירת יותר עסקאות באיכות טובה יותר. אם בעלי עסקים היו ממוקדים בעסקאות מקומיות, כלומר בעסק שלהם הרי שעם עמדת מכירה ניידת הם יכולים לצאת ליריד מזון ולמכור גם שם כאילו והם בחנות עצמה. בסופו של יום שימוש באקיופוז מרכז לכם את כל העסקאות בצורה מסודרת ונוחה לבקרה וניהול.

תוכנת אקיופוז

עם תוכנות אקיופוז אתם מאפשרים ללקוחות שלכם לרכוש בקלות וללא עיכובים כל מוצר שתמכרו להם. סליקת אשראי עם כל חברה קלה יותר מאי פעם. אקיופוז הינה בעלת מערך אבטחה מושלם ותאימות מלאה לעבודה מול ויזה, מסטר כארד ואמריקן אקספרס, קבלת תשלום בשיקים, שוברי מתנות ועוד. פעולות מורכבות כמו הסרת פריט מעסקה או עדכון מלאים או כמויות במכירה הפכו להיות קלים ופשוטים מאי פעם עם עמדות המכירה הניידות ופעולות אלו אורכות שניות ספורות..

מעבר ליכולות המכירה והניהול של עמדות מכירה ניידות, ניתן באמצעות התוכנה ללקט נתוני לקוחות על מנת להגדיל את קהל היעד שלכם, בדרך זו עסק קטן יכול עד מהרה להפוך לעסק עם קהל לקוחות רב ואיכותי. התוכנה שלנו כולל ניהול משמרות ושעוני נוכחות וניהול כללי למלאי העסק. התקנת תוספות ועדכון תוכנות נעשים בקלות רבה ולימוד עמדת מכירה ניידת אורכת דקות ספורות.

כאשר אתם משלבים עמדת מכירה ניידת יחד עם תוכנות וציוד נוסף של אקיופוז אתם מצעידים את העסק שלכם קדימה. ניתן לשלב את החומרה והתוכנה שלנו במגוון אפשרויות. באפשרותכם לצפות בסרטוני הדגמה עבור עמדות מכירה קמעוניות וגם בעמדות מכירה למסעדות.

תן לאקיופוז להתחיל לעבוד בשביל העסק שלך!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

פארק השעשועים דל גרוסוס

Tipton, PA

כאשר הוספנו את אקיופוז למערכת Sage 100 ERP נחלנו הצלחה גדולה מאוד. כעת אנחנו עובדים עם נתונים עדכניים ומשמעותיים בלבד ולא מבזבזים זמן מיותר על ניתוח וסינון. בנוסף כעת יש לנו גישה מלאה לנתונים שבעבר לא היו קיימים מבחינתנו ולכן גם לא ניתנו אותם, התוצאות מדברות בעד עצמם.

קבוצת סלייטר, דאג סלייטר

Accounting Solutions Experts
אקיופוז עונה על צורך בסיסי של משתמשי QuickBooks בענף הקמעונות והאירוח. החל מההתאמה המושלמת לתוכנות הנהלת חשבונות ועד לנוחות שימוש מרבית שבאה לידי ביטוי בעיצוב הכללי של הממשק, תכונות מצוינות והתאמה לתקנים שאין לה תחרות.

קן סילברשטיין

Quickbooks, Professional Advisor

במילה אחת: פנטסטי!. אנחנו כבר כמה שנים משתמשים באקיופוז, ההתאמה המושלמת לצרכים שלנו לא נגמרה ביום הרכישה. אקיופוז גדלה יחד איתנו ועם העסק שלנו שגדל גם כן, פשוט מושלם.