עמדת מכירה משולבת לסיטונאים / קמעונאים

 

קבלו שליטה על המחסנים שלכם
עם תוכנת הקופה העוצמתית ביותר שקיימת

אם אתם בעלי עסק משולב של סיטונאות וקמעוניים יש לנו בשבילכם בדיוק את מה שאתם צריכים, עמדת מכירה משולבת שתהפוך כל פרט וכל חלק במכירה ליעיל, איכותי ומהיר יותר. אנחנו מבינים את הצרכים שלכם ואת הרצון לתת ללקוחות שלכם את השירות הטוב ביותר, לכן עם עמדת המכירה שלנו תוכלו באמת לעשות את זה, וכל שאר הדברים כמו ניהול מלאי, ניהול מכירות, ניהול עובדים או ניהול חשבונות יעשו בצורה אוטומטית עם אקיופוס.

 

תכונות שמותאמות בדיוק לעסק שלכם

העסק שלכם מכיל שינויים רבים, אנחנו מבינים את זה. עסקאות בעלות נפח גדול, מגוון רחב של פריטים ואפילו ניהול שעות העבודה של העובדים, כול אלו גוזלים זמן ומשאבים רבים. אקיופוז באה לתת לכם את הפתרון המושלם והכולל, עם אקיופוז הכל הופך להיות קל ופשוט, לחיצת כפתור מייצרת עבורכם את הזמן הפנוי שתמיד היה ולא הגעתם אליו. כל דוח וכל פרט מתוכנן בהתאמה מושלמת עבורכם. עמדת המכירה תוכננה כך שתתאים לכול סוגי ההתקנים כמו PC או אנדרואיד, בדרך דו אינכם מחויבים לחומרה מסוימת אלא אתם מוזמנים להשתמש במה שנוח לכם.

Features that fit every side of your business
Mobile business management

ניהול בשלט רחוק עם ניידות מושלמת

ניהול שעוני נוכחות, חישוב עלויות, טיפול במלאי ובנוסף מתן שירות מעולה ללקוחות שלכם אלו פעולות מחייבות ומתישות גם יחד. עמדת המכירה אקיופוז למעשה נותנת לכם מענה מושלם על כל הצרכים הנדרשים להפעלת העסק בקלות ובפשטות, כל דוח, כול פריט וכול עסקה מנוהלים בקלות ומכול מקום, תוכלו להתחבר למערכת עם שם וסיסמה ולבצע פעולות ממש כאילו אתם בעמדה שלכם. כעת תוכלו להפיק דוחות ונתונים בזמן אמת ובכל זמן.

הנהלת חשבונות אוטומטית אמיתית

עסק ממוצע מבזבז כשעה על ניהול חשבונות, זה משהו שבאקיופוז לא קיים. עם הטמעה תעשייתית לעסק שלכם תוכלו לעקוב, לנהל, לחשב, להפיק דוחות ועוד מגוון עצום של פעולות בלחיצת כפתור אחת בלבד. כך אתם מרוויחים שעות נוספות שבהם תוכלו להתמקד יותר בלקוחות שלכם ובדרכים למכור להם יותר.

Truly automatic accounting
 
עמדת המכירה של אקיופוז העמידה רף איכות, פשטות, ידידותיות ומחיר שחברות אחרות בתחום כלל לא מכירות. החבילה המושלמת ובמיוחד אם אתם משתמשי QuickBooks מהווה את המענה המושלם ללקוחות שלכם וגם להתנהלות מאחורי הקלעים בכל הקשור להנהלת חשבונות.טום סקרבאוסקי,
יועץ מומחה ל QuickBooks PRO

למה לבחור באקיופוז?

הנה כמה סיבות מתוך רבות אחרות שיראו לכם למה אנחנו אלו שמובילים בתחום עמדות המכירה.

restaurant-icon4

תמיכה בלתי מוגבלת בזמן 24/7

same-interface

ממשק עבודה אחיד על התקנים שונים

keep-selling

תמשיכו למכור גם אחרי שעות העבודה

gift-

card

ניהול שוברי מתנה ותוכניות שותפים באופן מושלם

os-

upgrade

עדכונים שוטפים בזמן אמת

hardware

חומרה שלכם, תוכנה שלנו