עמדת מכירה לחנות יד שנייה

 

עמדות מכירה לחנויות יד שנייה, מעולם לא היה קל יותר למכור ולנהל

לא אחת טועים לחשוב כי חנות יד שנייה היא הדבר הכי קל לניהול, לוקחים עציץ ישן או ארונית שחוקה, מדביקים לה תווית מחיר ויאללה, למכור. אבל מה שאף אחד לא יודע הוא שעל מנת שאותה תווית מחיר תירשם ותודבק צריך לעבוד מאוד קשה, צריך לתמחר, צריך לנהל את המלאי שמגיע ואפילו להוריד את המחיר כאשר נתקעים עם סחורה. נשמע מורכב?, זה באמת מורכב אפילו מאוד. עם עמדת מכירה לחנויות יד שנייה של אקיופוז הדברים נראים אחרת לגמרי, הרבה יותר קל, הרבה יותר פשוט וכמובן הרבה פחות טעויות.

 

ניהול שמנוהל ולא מתנהל עם גישה מרחוק

ניהול חנות למוצרי יד שנייה יכולה לגזול שנות חיים רבות וארוכות, ניהול המלאי הקיים והחדש שמגיע, תזמון מכירות, ניהול עובדים ועוד, לעיתים ניתן לטפל בכל אלו רק כאשר יום העבודה מסתיים ולמי יש כוח בסוף היום, זה מתכון לטעויות חישוב, שגיאות ועוד. עמדת מכירות לחנות יד שנייה שפיתחנו עבורכם חוסכת לכם המון זמן יקר, התכונות שפיתחנו עבורכם בהתאמה נותנים מענה על כל צורך או דרישה שלכם. ואם אתם כבר משתוקקים להגיע הביתה ולאכול את ארוחת הערב הרי שתוכלו להתחבר אל העסק שלכם גם מהבית ומכול מקום אחר בעולם ואפילו מכול מכשיר כמו PC או אנדרואיד.

Complete remote management
Truly automatic accounting

הדברים נעשים מעצמם, ואלו לא רוחות רפאים

מי שמנהל את החשבונות שלו בעצמו יודע שהנהלת חשבונות היא הדבר המשעמם והמתיש ביותר שיש, במיוחד אם הדברים ידניים. פיתחנו עבורכם עמדת מכירה לחנות יד שנייה שמסירה מעליכם את העול הזה. באופן אוטומטי לגמרי הנהלת החשבונות מדווחת ומתעדכנת בזמן אמת מבחינת מכירות, מלאים ונוכחות העובדים. רק כך תקבלו את המידע האמיתי והזמין בזמן אמת לגבי העסק שלכם.

עמדת מכירה שמותאמת בדיוק לפי הצרכים שלכם

ברוב המקרים כאשר נמצאים בשלב איתור ספק הקופה מגלים אחת מ 2 האפשרויות הבאות, הראשונה שתיאלצו להחליף את כל ציוד הקצה על מנת שתוכלו לעבוד עם התוכנה הנדרשת או לחלופין תאלצו להתאים את עצמכם לממשק או לתוכנה קיימת. באקיופוז זה לא קיים. אנחנו מתאימים את עצמינו בשבילכם ולא להיפך. כל מה שאתם צריכים ומתי שאתם צריכים אנחנו כאן בשבילכם.

POS that fits you, not the other way around
 
עמדת המכירה של אקיופוז העמידה רף איכות, פשטות, ידידותיות ומחיר שחברות אחרות בתחום כלל לא מכירות. החבילה המושלמת ובמיוחד אם אתם משתמשי QuickBooks מהווה את המענה המושלם ללקוחות שלכם וגם להתנהלות מאחורי הקלעים בכל הקשור להנהלת חשבונות.טום סקרבאוסקי,
יועץ מומחה ל QuickBooks PRO

למה לבחור באקיופוז?

הנה כמה סיבות מתוך רבות אחרות שיראו לכם למה אנחנו אלו שמובילים בתחום עמדות המכירה.

restaurant-icon4

תמיכה בלתי מוגבלת בזמן 24/7

same-interface

ממשק עבודה אחיד על התקנים שונים

keep-selling

תמשיכו למכור גם אחרי שעות העבודה

gift-

card

ניהול שוברי מתנה ותוכניות שותפים באופן מושלם

os-

upgrade

עדכונים שוטפים בזמן אמת

hardware

חומרה שלכם, תוכנה שלנו