עמדת מכירה למזון מיוחד

 

לא משנה מה ההתמחות שלך
אנחנו אחראים על הפיכת המכירה לקלה ופשוטה.

אתה לא אחד מרשתות המזון הענקיות, אתה מאמין באיכות ומספק ללקוחות שלך שירות ומוצרים שגורמים להם להמשיך ולקנות אצלך. ממש לא משנה מה אתה מוכר, שמן זית, עוגיות עבודת יד אבל דבר אחד בטוח כאשר העיסוק שלך הוא מזון יחודי ומיוחד לקוחות חוזרים הם עמודי התווך שלך. על מנת שתכיר טוב יותר את העסק שלך בנינו לך קופה מיוחדת, מקצועית, קלה, פשוטה וחכמה. ככה תמכור יותר ויותר טוב.

 

מתאימים לך כמו כפפה ליד

את עמדות המכירה למזון מיוחד תכננו בדיוק עבורך ובהתאמה מלאה. גם אם יש לכם עומס פתאומי וגם אם יש לכם מלאי של פריטים. אקיופוז יכולה לרוץ על כמה עמדות במקביל, על PC או אנדרואיד או על הכול ביחד. שם המשחק הוא תאימות מלאה וגמישות לתנאי השטח. בזכות הניידות תוכלו להגדיל את החשיפה שלכם על ידי ביצוע עסקאות ישירות מתוך יריד או אירוע אחר. ככה אנחנו גם ביום שבו פתחת את העסק וגם אחרי 20 שנה.

POS that fits you, not the other way around
Remote manage your store, top to bottom

להיות רחוק, להרגיש קרוב – ניהול בשלט רחוק

לנהל עסק זה מחייב ידע, יכולת, וזמן. בידע והיכולת אנחנו לא מטפלים אבל בכל מה שקשור לזמן לנו יש את הידע והיכולת לחסוך לכם אותו. עמדת המכירה למזון מיוחד שלנו מאפשרת לך בעל העסק להיות בעסק בכל זמן שרק תרצה גם אם אתה לא באמת שם. שם משתמש וסיסמה אחת לכל היכולות והתועלות של עמדת המכירה. תוכל לבקר את הקופה, תוכל להמציא מתכוני עוגות או כל מה שרק תרצה ועוד.

הנהלת חשבונות אוטומטית

אנחנו בטוחים כי מוצרי המזון המיוחדים שלכם הם שם דבר וסביר להניח כי אתם גם גאים בהם. אנחנו בדיוק כך עם עמדת המכירה למזון מיוחד שלנו, גאים ללא גבולות. אנחנו מבינים את העסק והצרכים שלכם מההתחלה ועד הסוף, לכן עם אקיופוז תקבלו יעילות, פשטות, נוחות וניהול חשבונות שלא הכרתם עד כה.

Truly automatic accounting
 
עמדת המכירה של אקיופוז העמידה רף איכות, פשטות, ידידותיות ומחיר שחברות אחרות בתחום כלל לא מכירות. החבילה המושלמת ובמיוחד אם אתם משתמשי QuickBooks מהווה את המענה המושלם ללקוחות שלכם וגם להתנהלות מאחורי הקלעים בכל הקשור להנהלת חשבונות.טום סקרבאוסקי,
יועץ מומחה ל QuickBooks PRO

למה לבחור באקיופוז?

הנה כמה סיבות מתוך רבות אחרות שיראו לכם למה אנחנו אלו שמובילים בתחום עמדות המכירה.

restaurant-icon4

תמיכה בלתי מוגבלת בזמן 24/7

same-interface

ממשק עבודה אחיד על התקנים שונים

keep-selling

תמשיכו למכור גם אחרי שעות העבודה

gift-

card

ניהול שוברי מתנה ותוכניות שותפים באופן מושלם

os-

upgrade

עדכונים שוטפים בזמן אמת

hardware

חומרה שלכם, תוכנה שלנו