עמדת מכירה למועדון חברים

 

עמדת מכירה עם עוצמה למועדון החברים שלך

מועדון חברים זה עסק רב פעלים, לעיתים מגישים רק שתיה, לעיתים ארוחות מלאות ולא אחר רק מנהלים רישום לקוחות וחידוש מנויים. כדי שחברי המועדון יהנו משירות יעיל ונוח בכל תצורה של העסק הבאנו לכם את אקיופוז, עמדת מכירה למועדוני חברים.

 

אנחנו מכסים עבורך את כל מה שאתה צריך או תצטרך

עמדת המכירה שלנו היא רב תכליתית. כל סוג של עסקה יכולה להתנהל דרכה, יתרה מכך הגמישות המושלמת מאפשרת לכם לבחור בין עבודה על PC או אנדרואיד או שילוש של שניהם יחד. המערכת כל כך קלה ונוחה שהיא מאפשרת לכם בלחיצת כפתור לעבור בין קופת מזון למשקאות ומשם לניהול דמי חברות במועדון. המערכת שלנו תומכת בהגדרת מקשים לכל אופי עבודה גם אם הם משולבים יחד. יתרון נוסף הוא שתמיד תוכלו ומתי שתרצו לקחת איתכם את הציוד ולהמשיך לעבוד בכול מקום ומכול מקום.

Features that fit every side of your business
Mobile business management

ניהול העסק בזמן אמת מכל מקום

על מנת להיות מנהל מועדון לקוחות מרוצים עם צוות עובדים עסוק והנהלת חשבונות ללא דופי עליכם להשקיע שעות רבות. השקעה זו לא אחת באה על חשבון הלקוחות שלכם. על מנת שתוכלו לנצל את הזמן שלכם טוב יותר יש לכם יכולת ואפשרות להתחבר למערכת מכול מקום ובכול זמן שתרצו, ככה כאשר אתם עסוקים בשיווק מחוץ למועדון עדיין תהיה לכם בקרה ושליטה מלאים אפילו על שעוני הנוחות.

אוטומציה אמיתית ללא עכבות

לרוץ ממגרש הגולף אל המטבח ומשם לבר יכול להיות מהלך מתיש, עם אקיופוז, עמדת מכירה למועדוני חברים המרחקים מתקצרים באופן משמעותי. תוכלו לבצע מגוון רחב של פעולות בעת ובעונה אחת על גבי אותו מסך ללא צורך לרוץ כל פעם לעמדת מכירה אחרת. כול פעולה נשלחת באופן אוטומטי לתוכנת הנהלת החשבונות. אקיופוז היא התוכנה היחידה שאושרה על ידי Sage והחברה המדורגת כמספר אחד בקרב משתמשי QuickBooks כבר 7 שנים ברציפות. אם אתם משתמשים באחת משניהן אנחנו מתאימים בדיוק עבורכם.

Truly automatic accounting
 
עמדת המכירה של אקיופוז העמידה רף איכות, פשטות, ידידותיות ומחיר שחברות אחרות בתחום כלל לא מכירות. החבילה המושלמת ובמיוחד אם אתם משתמשי QuickBooks מהווה את המענה המושלם ללקוחות שלכם וגם להתנהלות מאחורי הקלעים בכל הקשור להנהלת חשבונות.טום סקרבאוסקי,
יועץ מומחה ל QuickBooks PRO

למה לבחור באקיופוז?

הנה כמה סיבות מתוך רבות אחרות שיראו לכם למה אנחנו אלו שמובילים בתחום עמדות המכירה.

restaurant-icon4

תמיכה בלתי מוגבלת בזמן 24/7

same-interface

ממשק עבודה אחיד על התקנים שונים

keep-selling

תמשיכו למכור גם אחרי שעות העבודה

gift-

card

ניהול שוברי מתנה ותוכניות שותפים באופן מושלם

os-

upgrade

עדכונים שוטפים בזמן אמת

hardware

חומרה שלכם, תוכנה שלנו