עמדת מכירה ל Sage 50 מהדורת ארה"בVideo transcript

Sage 50 POS Systemעמדת המכירה של אקיופוז מוטמעת עם כול הגרסאות הנוכחיות של Sage 50 מהדורת ארה"ב (Pro, Complete, Premium, Quantum and Accountant) בנוסף לשינוי שם המותג והארגון מחדש של התוכנות, הוסיפו ב Sage עוד תכונות שיאפשרו לכם לנהל את העסק שלכם ביותר יעילות מאי פעם. than ever before.

המטרה העיקרית היא השמת דגש על הלקוחות ויהי מה, מקסימום רווחיות, מינימום טרחה וכאמור מיקוד על הלקוחות.

לא אחת טועים לחשוב שהנהלת החשבונות היא המערך העורפי, למעשה החזית האמיתית שמייצרת את ההצלחה בעסק היא הנהלת החשבונות או נכון יותר לומר עמדת המכירה שלכם, רק כך תלמדו ותדעו מה נמכר, כמה נמכר ומי קונה.

למה יש כזו חשיבות על נתוני המכירות?

יש עמדות מכירה רבות בשוק, לא מעט מהן טוענות לתקשורת עם תוכנת Sage 50 מהדורת ארה"ב. אבל היחידה שבאמת משלבת את מערך המכירות, המלאי דיווחי נוכחות של עובדים ועוד היא רק אקיופוז. הנתונים שאתם יכולים לגזור כל כך מפורטים שבאפשרותכם להצביע על לקוח מסוים עם אהבה ליין ספציפי וממש להגיש לו על מגש את המוצרים שהוא אוהב.

אחד מהתהליכים ההכרחיים הוא ההטמעה של קו המוצרים בהנהלת החשבונות. עמדת המכירה שלנון יודעת עשות את זה. היתרון הוא שאם פריט מסוים ניתן למדידה מבחינת הרווחיות שלו, מבחינת הצריכה שלו ומי קהל היעד שלו נוכל ליצור מערך שיווק בדיוק עבורו ולא אחת נגלה כי אותו פריט רק מפריע ומעכב אותנו. ולכן בזכות ההטמעה של המוצרים דרך עמדת המכירה ל SAGE נדע בדיוק איפה אנחנו עומדים ולאן פנינו מועדות.

דיווח ותחזיות עסקיות מתאפשרות ב Sage 50 מהדורת ארה"ב ומנוהלת על ידי מודולים ייחודיים לה. חלקם כוללי את הספקים, קניות, ניהול לקוחות ומכירות. בנוסף ניהול חשבונות מול הבנקים דיווחי שכר ושיות עבודה ועוד שירותים רבים שמקלים על העבודה וניתוח הנתונים.

הטמעה מושלמת עם Sage 50 מהדורת ארה"ב

עמדת המכירה שלנו מתוכננת כבר מהיסודות לעבוד עם Sage 50 מהדורת ארה"ב, הסיבה היא שתמיד יש פערים בין הרצוי למצוי בהנהלת חשבונות. השילוב או נכון יותר לומר ההטמעה של עמדת המכירה אקיופוז יחד עם Sage 50 מהדורת ארה"ב יצרה מערך מנצח שבו כל פרט מבוקר ומדווח, לא עוד פריטים שנשכחים על המדף, לא עוד שיווק מיותר למוצרים לא מכירים. מרבית העסקים הבינויים והקטנים כבר אימצו את Sage 50 מהדורת ארה"ב על מנת לקבל את היכולת לברור את המוצרים המנצחים ולצאת אתם למדף. על מנת להקל את ההטמעה מבחינת תוכנת Sage 50 מהדורת ארה"ב עמדת המכירה שלנו, אקיופוז היא עוד רכיב ללא התקנה.  

תן לאקיופוז להתחיל לעבוד בשביל העסק שלך!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

פארק השעשועים דל גרוסוס

Tipton, PA

כאשר הוספנו את אקיופוז למערכת Sage 100 ERP נחלנו הצלחה גדולה מאוד. כעת אנחנו עובדים עם נתונים עדכניים ומשמעותיים בלבד ולא מבזבזים זמן מיותר על ניתוח וסינון. בנוסף כעת יש לנו גישה מלאה לנתונים שבעבר לא היו קיימים מבחינתנו ולכן גם לא ניתנו אותם, התוצאות מדברות בעד עצמם.

קבוצת סלייטר, דאג סלייטר

Accounting Solutions Experts
אקיופוז עונה על צורך בסיסי של משתמשי QuickBooks בענף הקמעונות והאירוח. החל מההתאמה המושלמת לתוכנות הנהלת חשבונות ועד לנוחות שימוש מרבית שבאה לידי ביטוי בעיצוב הכללי של הממשק, תכונות מצוינות והתאמה לתקנים שאין לה תחרות.

קן סילברשטיין

Quickbooks, Professional Advisor

במילה אחת: פנטסטי!. אנחנו כבר כמה שנים משתמשים באקיופוז, ההתאמה המושלמת לצרכים שלנו לא נגמרה ביום הרכישה. אקיופוז גדלה יחד איתנו ועם העסק שלנו שגדל גם כן, פשוט מושלם.