עמדת מכירה לתוכנת QuickbooksVideo transcript

הטמעת Quickbooks בעמדות מכירה

quickbooks pos system gold developerמכול התוכנות שקיימות בשוק לניהול חשבונות ללא ספק מי שמובילה בראש היא QuickBooks. יש לכך סיבות רבות אולם הבולטות שבהן שמצד אחד התוכנה בעלת קלות והפשטות לשימוש, ומצד שני בעלת תכונות חזקות ביותר. ובנוסף יש לתוכנה הרחבות ותוספות שמאפשרות התאמה אישית ממש כמו כפפה ליד.

QuickBooks הינה תוכנה שמסוגלת לתת מענה לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים כאחד, אלפי בתי עסק מנהלים את תקבולי המכירה, המיסים, חשבוניות ודוחות כספיים. ובנוסך לכול גם עיבוד של הזמנות רכש, ניהול מלאי ועוד.

למרות ש QuickBooks ניתנת להתקנה כתוכנה לעמדת מכירה מרבית בתי העסק לא משתמשים ב QuickBooks לעמדת מכירה, הסיבות לכך בחלקן נובעות מאיטיות, סרבול ומגבלה על גודל ההדפסה.

פה למעשה באה לידי ביטוי תוכנת אקיופוז ועמדת מכירה משולבת QuickBooks המיזוג המושלם וההטמעה של אקיופוז בעמדת מכירה מייעלת את העבודה מול הלקוחות ומול הנהלת החשבונות בעשרות מונים.

QuickBooks כל התהליך של ניהול מלאי, עדכון פריטים, מכירה ללקוחות ודיוור מבצעים הופכים בין רגע לפעולה קלה, פשוטה ויעילה. לצפייה במצגת של הטמעת במסעדות / ברים, לצפייה בהטמעה לקמעוניים.

הטמעת QuickBooks והדרך שבה עמדת מכירה של אקיופוז עובדת עם זה

עמדת המכירה של אקיופוז נועדה למזג בין 2 עולמות, האחד ניהול חשבונות ברמה גבוהה ביותר והשני ממשק מהיר של אקיופוז
כאשר ממזגים את 2 העולמות הללו מקבלים חווית עבודה שלא הכרתם כמותה, כוח, מהירות וקלות. צלצלו אלינו למספר 1-800-80-96-96 ואחד מנציגינו המומחים ישמחו לתת לכם מכנה על כל שאלה. לחילופין תוכלו לבחור שאחד מנציגינו יחזור אליכם בזמן שמתאים לכם. אנו גאים בעמדת המכירה שלנו שנחשבת לפיתוח מוביל ב QuickBooks והם מגדירים אותנו כקבוצה עצמאית ששמה לה לנגד עיניה להוביל את פיתוח האפליקציות והתוכנה לעסקים בהתאמה אישית ובהתאם לצורכי כול עסק על מנת לתת מענה לבעיות מקומיות וצרכים מיוחדים. עמדת המכירה שלנו קיבלה ציון 9.5 מיתוך 10 מלקוחות QuickBooks – " קלות שימוש, פשטות תפעול ותמיכה ללא פשרות, מקצועית ואיכותית ", זה מה שאמרו עלינו!. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם QuickBooks על מנת שנמשיך לספק לכם את עמדת המכירה הטובה והמדויקת ביותר שיש. עמדת מכירה של אקיופוז היא התמורה הטובה ביותר לכסף שלכם.

שאלות ותשובות על איך אקיופוז עובדת עם QuickBooks

ש – אילו גרסאות של QuickBooks נתמכות על ידי אקיופוז?

ת – הגרסאות הנתמכות הן: QuickBooks Pro ,QuickBooks Premier ו QuickBooks Enterprise
כל הגרסאות משנת 2013, 2014 ו 2015 מתאימות לעמדת המכירה אקיופוז.

ש – איך המערכת עובדת?

ת – דבר ראשון מעדכנים את המלאי ב QuickBooks עמדת המכירה תאתר את רשימות המלאי ואת נתוני הלקוחות שקיימות בתוכנת הנהלת החשבונות ותעתיק אותם לדיסק מקומי בעמדת המכירה. לאחר מכן אתם מתאימים את לחצני השירות והעבודה בהתאם לצרכים שלכם. כמו כן מגדירים את המוצרים שנמכרים על דלפק המכירה בצורה קלה ופשוטה. עnדת המכירה שלנו משתלבת ומותאמת במיוחד לצרכים שלכם, כן שאם יש לכם שאלות או בקשות מסוימות אתם תמיד מוזמנים ליצור קשר איתנו, צוות מומחים עומד לרשותם בכול שאלה או בעיה.

?ש – מתי מתבצע שידור של המכירות להנהלת החשבונות?

ת – בתום כול משמרת ( תוך כדי הפקת דוח ""Z ) עמדת המכירה של אקיופוז לא רק מספקת את הדוח ודוח אפס אלא גם מעדכנת בזמן אמת את עמדת המכירה של QuickBooks עם כל פרטי העסקאות ואין זה משנה אם תוכנת הנהלת החשבונות מותקנת על עמדה מקומית או נמצאת הרחק ממקומכם. העברת הנתונים מתבצעת בצורה חלקה וללא עכבות. אתם תמיד מוזמנים לשאול את המומחים שלנו מה עדיף יותר ומה עדיף פחות.

ש – האם אני יכול לעבד נתונים נוספים ומכירות נוספות במקביל לעבודה על תוכנת QuickBooks

ת – כמובן! עמדת המכירה שלנו מתוכננת לעבד נתונים כמו הזמנות דרך המרשתת, הזמנות שמתקבלות במייל והזמנות מיוחדות שמיוצרות על ידי QuickBooks או כל תוכנת צד שלישי,

קישורים חיצוניים לקבלת מידע נוסף: קבוצת סלייטר המוערכת "תוספות מדהימות ל QuickBooks. דירוג 9.5 מיתוך 10 בפתרונות לעסקים.

 

תן לאקיופוז להתחיל לעבוד בשביל העסק שלך!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

פארק השעשועים דל גרוסוס

Tipton, PA

כאשר הוספנו את אקיופוז למערכת Sage 100 ERP נחלנו הצלחה גדולה מאוד. כעת אנחנו עובדים עם נתונים עדכניים ומשמעותיים בלבד ולא מבזבזים זמן מיותר על ניתוח וסינון. בנוסף כעת יש לנו גישה מלאה לנתונים שבעבר לא היו קיימים מבחינתנו ולכן גם לא ניתנו אותם, התוצאות מדברות בעד עצמם.

קבוצת סלייטר, דאג סלייטר

Accounting Solutions Experts
אקיופוז עונה על צורך בסיסי של משתמשי QuickBooks בענף הקמעונות והאירוח. החל מההתאמה המושלמת לתוכנות הנהלת חשבונות ועד לנוחות שימוש מרבית שבאה לידי ביטוי בעיצוב הכללי של הממשק, תכונות מצוינות והתאמה לתקנים שאין לה תחרות.

קן סילברשטיין

Quickbooks, Professional Advisor

במילה אחת: פנטסטי!. אנחנו כבר כמה שנים משתמשים באקיופוז, ההתאמה המושלמת לצרכים שלנו לא נגמרה ביום הרכישה. אקיופוז גדלה יחד איתנו ועם העסק שלנו שגדל גם כן, פשוט מושלם.